• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  miesiąc temu  23.01.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Trzydzieści odcieni wyznaczających trendy kolorystyczne na lata 2024-25 zaprezentował producent farb proszkowych, firma Polychem.

  Polychem co roku przygląda się kolorom i efektom specjalnym, których będą poszukiwać zarówno projektanci, jak i lakiernicy proszkowi w ciągu najbliższych 12–18 miesięcy. Palety trendów kolorystycznych Polychem są tworzone starannie, tak aby reprezentować to, co dzieje się aktualnie na świecie. Kolekcja kolorów 2024-25 inspirowana jest tendencjami do personalizacji, nieustannego wpływu technologii na nasze życie, do oczekiwań społecznych, a także potrzeby stabilizacji w ciągle zmieniającym się świecie.

  Wśród nowych kolorów farb proszkowych wyróżnić można delikatny błękit, który jest kluczem do całej palety i jest reprezentowany także w ciemniejszych tonach. Kolekcję uzupełniają neutralne odcienie i ciepłe róże, a także kolory brzoskwiniowe i koralowe. W palecie dominują naturalnie wyglądające efekty powłok proszkowych, takie jak struktura, efekty młotkowe, czy metaliczne odcienie.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...