• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  10 miesięcy temu  29.07.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  PPG wprowadziło do oferty powłokę PPG ENVIROCRON LUM, która jest proszkową farbą odblaskową. Zgłoszona do opatentowania powłoka została opracowana w celu poprawy widoczności w nocy i w warunkach słabego oświetlenia.

  Do tej pory elementy odblaskowe, takie jak oznaczenia chodników, znaki drogowe i kamizelki bezpieczeństwa, były możliwe do wykonania przy użyciu farb ciekłych, taśm i tkanin. Postęp PPG łączy właściwości odblaskowe z korzyściami wynikającymi z zastosowania farby proszkowej.

  Efekt świetlny produktu wynika z odblaskowych kulek szklanych, które są zatopione w powierzchni proszku. Podobnie jak oczy jelenia, te szklane kulki przekierowują maksimum światła z powrotem do źródła, aby poprawić zdolność do szybkiego i wyraźnego dostrzeżenia obiektu przed sobą.

  Powłoka proszkowa PPG Envirocron LUM charakteryzuje się doskonałą odpornością na pękanie i ścieranie oraz jednowarstwową ochroną antykorozyjną, a ponadto jest efektywna kosztowo dzięki wysokiej wydajności transferu i możliwości odzysku − informuje firma.

  Dostępna w szerokiej gamie kolorów, powłoka ta jest idealna do stosowania na różnych produktach, w tym na barierkach ochronnych, rowerach, skuterach, sprzęcie bezpieczeństwa, narzędziach, ogrodzeniach czy wózkach sklepowych.

  − W warunkach terenowych z ograniczonym oświetleniem widoczność jest niezbędna dla bezpieczeństwa i produktywności − mówi Paul Bradley, kierownik techniczny PPG, Industrial Coatings. − Nasz zespół badawczo-rozwojowy i nasze zaangażowanie w innowacje umożliwiły wprowadzenie na rynek powłoki PPG Envirocron LUM i osiągnięcie dużego postępu w technologii odblaskowych farb proszkowych.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...