• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Budownictwo

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  06.04.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Architektoniczne farby proszkowe Interpon D firmy AkzoNobel pomagają chronić i wzmacniać najnowszy luksusowy hotel i kurort w Dubaju Atlantis The Royal, dzięki produktom, które pięknie naśladują wygląd terakoty, zapewniając mu piękno i styl.

  Zbudowany na bazie dwóch połączonych mostem struktur przypominających klocki Lego projekt o wartości 1,4 miliarda dolarów jest najnowszym klejnotem w koronie luksusowych hoteli i kurortów w Dubaju, który otworzył swoje drzwi dla publiczności 10 lutego 2023 roku.

  Wyzwaniem dla projektantów i architektów kurortu było znalezienie farby proszkowej, która mogłaby chronić aluminiowe powierzchnie i dźwigary w klimacie ekstremalnych upałów i korozyjnej mgły solnej znad morza, a także z wykończeniem, które uzupełniłoby ciepłe odcienie terakoty w krajobrazie Dubaju.

  Rozwiązaniem była supertrwała farba proszkowa Interpon D2525, która zapewnia klasyczny wygląd terakoty, bez żadnych niedogodności związanych z pozyskiwaniem, transportem, instalacją i konserwacją prawdziwej.

  Co najważniejsze, jako powłoka proszkowa Interpon D2525 jest wolna od szkodliwych substancji i lotnych związków organicznych (LZO).

  Sanal Limoncuoglu, dyrektor handlowy Powder Coatings na Europę Południową i Wschodnią oraz Bliski Wschód i Afrykę, twierdzi, że projekt jest doskonałym przykładem ciągłego zaangażowania Interpon we wspieranie swoich klientów innowacyjnymi i zrównoważonymi rozwiązaniami. − Niezwykłe budynki potrzebują niezwykłych rozwiązań − mówi. − Nasza architektoniczna gama farb proszkowych daje architektom i projektantom swobodę, dzięki której nieprawdopodobne staje się możliwe, a marzenia stają się rzeczywistością. Nasze produkty zostały wybrane ze względu na ich zdolność do pomocy w tworzeniu ziemistych, naturalnych odcieni przy jednoczesnym spełnieniu ścisłych specyfikacji przemysłowych i wymagających warunków pogodowych.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...