• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Drewno

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  10 miesięcy temu  16.08.2021, ~ Administrator   

  Amerykańska firma IFS Coatings wprowadziła na rynek farby gruntujące IFS PureClad Primers – gamę proszkowych podkładów do podłoży niemetalowych, takich jak twarde drewno, płyty mdf i inne drewniane podłoża konstrukcyjne. Podkłady PureClad, zaprojektowane z myślą o łatwym nakładaniu i szlifowaniu, dają producentom drewna i wykonawcom powłok swobodę w uzyskiwaniu oczekiwanego wykończenia w szybki, trwały i skuteczny sposób.

  Podkłady PureClad nakładane elektrostatycznie są łatwo integrowane z całym procesem lakierowania, szybko się nakładają i utwardzają, są łatwe do szlifowania przy użyciu istniejących urządzeń szlifierskich i mają doskonałe właściwości ponownego lakierowania. Podkłady PureClad dają wytrzymałą, wysoce wodoodporną powierzchnię, a krawędzie płyt MDF są uszczelniane w jednej warstwie. Podkłady PureClad są dostępne w różnych kolorach, które można dopasować do aplikacji lakieru nawierzchniowego.

  – Ponieważ zapotrzebowanie na zrównoważone wykończenia rośnie, podkłady są doskonałym uzupełnieniem naszej oferty proszków PureClad – powiedział Glynn Mason, prezes IFS. – Producenci i lakiernicy mogą wybrać wykończenie jednowarstwowe z PureClad FFT lub rozwiązanie PureClad primer plus top-coat, w zależności od zastosowania końcowego i pożądanego wyglądu końcowego. Proces malowania proszkowego płyt mdf dodaje tylko kilka minut do całego procesu powlekania, zapewniając, że jest on opłacalną i wydajną opcją w porównaniu z wieloma warstwami powłoki i szlifowaniem wymaganym przez inne wykończenia, które mogą zająć kilka godzin.

  Podkłady IFS PureClad są także przyjazne środowisku, między innymi nie zawierają lotnych związków organicznych (LZO), mają niewielki ślad węglowy oraz możliwość odzysku i ponownego użycia, co pomaga ograniczyć ilość odpadów.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata