• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  22.03.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 2 z 2

           

  O marce PCS 
  Od 15 lat prężnie się rozwijamy! Jesteśmy polskim, autoryzowanym dystrybutorem i serwisem trzech wiodących europejskich marek produkujących profesjonalne urządzenia oraz akcesoria do malowania proszkowego.
  GEMA − urządzenia i sprzęt do malowania proszkowego, który oferuje rozwiązania od prostego malowania ręcznego po w pełni zautomatyzowane;
  COATMASTER − urządzenia do bezdotykowego pomiaru grubości, od ręcznych po stacjonarne;
  SAT − instalacje do obróbki i malowania profili aluminiowych. Surface Aluminium Technologies S.R.L, to włoska firma inżynierska zajmująca się projektowaniem, produkcją i instalacją urządzeń do wykańczania powierzchni profili aluminiowych oraz systemów pakowania.
  Działamy w ramach Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego (SLP), którego jesteśmy współzałożycielami i pomysłodawcą oraz współorganizujemy Warsztaty Lakiernicze, które odbywają się co roku, lokalnie, na terenie całej Polski.

  Współpracując z nami zyskuje się wiodący sprzęt w branży, najnowsze technologie, wsparcie i wiedzę fachową, bo czegóż więcej można oczekiwać od światowego lidera w dziedzinie urządzeń do malowania proszkowego?

  P.C. Systems Sp. z o.o.
  605 206 213
  info@pcsystems.com.pl
  www.pcsystems.com.pl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne