• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  11 miesięcy temu  22.03.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Rozwiązania dla Przemysłu 4.0

  Osiągnij większą niezawodność swojego procesu i niezmiennie wysokie wyniki malowania proszkowego dzięki najnowszej generacji automatyzacji firmy GEMA Switzerland, szwajcarskiego koncernu, który od lat zajmuje czołowe miejsce wśród dostawców urządzeń do aplikacji farb proszkowych. 

  GemaConnect to nowości w portfolio Gema. To nowe cyfrowe narzędzie jest dla wszystkich firm, które chcą poprawić ogólną wydajność operacyjną, zmaksymalizować zasoby i zredukować koszty operacyjne.

  • Miej rzeczywistą kontrolę procesu (wszystkich parametrów oraz poszczególnych lub wielu pistoletów). 
  • Zarządzaj linią, śledź wydajność, zbieraj statystyki i informacje o kosztach produkcji, wymaganych przeglądach czy konieczności wymiany zużywających się części.
  • Planuj i zwiększaj wydajność swojej linii.

  Ograniczyć zużycie farby nawet do 28%

  Każdy lakiernik wie, że jednym z podstawowych pomiarów w lakierni jest pomiar grubości powłoki (tj. farby), a dzięki innowacyjnym urządzeniom Coatmaster, szwajcarskiej firmy, która opracowuje i sprzedaje innowacyjne, nagradzane i opatentowane technologie systemów pomiarowych do szybkiego, bezkontaktowego i nieniszczącego pomiaru grubości farb (zarówno proszkowych, jak i mokrych), pomiar jest możliwy przed (zaraz po napyleniu), jak i po utwardzeniu powłoki. Chcąc optymalizować proces, trzeba mierzyć.

  Twoja wizja – nasze doświadczenie

  Myślisz o nowej lakierni lub modernizacji aktualnej? Projekty to nasza pasja, dlatego nasi klienci polegają na naszych kompleksowych usługach w ramach całego procesu zakupowego systemów do aplikacji farb proszkowych, począwszy od Państwa wizji, opracowania koncepcji, przez projektowanie, po realizację pod klucz, późniejszą optymalizację, serwis oraz oryginalne części zamienne.
  W unikatowy sposób łączymy wiedzę i doświadczenie globalnych firm z osobistym wsparciem opiekuna Twojego regionu na terenie całej Polski.
  Kiedy przed lakiernikami stawiane są coraz większe wymagania, my nie boimy się wyzwań. Dla nas niemożliwe nie istnieje! Nasza kadra to profesjonaliści! Wykwalifikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem, który bezpieczeństwo, klienta i jakość usług zawsze stawia na pierwszym miejscu. Cenimy sobie transparentność i partnerstwo. Budujemy wieloletnie relacje. We wszystko, co robimy, wkładamy serce, a nasze doświadczenie pozwala nam rozwiązywać rozmaite problemy. Jeśli trzeba, gasimy również pożary! Dbamy i pomagamy się rozwijać przy ciągłym rozwoju własnym, poszerzając wiedzę oraz asortyment, aby z najwyższą starannością sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. 

  Nie zostawiamy bez odpowiedzi! Przeprowadzamy audyty, doradzamy i szkolimy.                

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...