• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Budownictwo

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  18 dni temu  05.07.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma KABE prezentuje nową kolekcję architektonicznych farb proszkowych pod nazwą „W stronę natury”. Składa się na nią jedenaście ekskluzywnych odcieni pełnych tradycji, historii i pasji.

  Ta wyjątkowa kolekcja kolorów powstała z inspiracji zjawiskowymi miejscami w Szwajcarii. Wybrane destynacje stworzyły przestrzeń dla czegoś nowego. Aby odzwierciedlić piękno natury, kolory starannie wybrano i zredukowano. Rezultatem jest jedenaście charakterystycznych barw, które oferują wiele możliwości tworzenia naturalnych kontrastów.

  Kolory tworzą wspomnienia, które gromadzimy przez całe życie. Każde wyjątkowe miejsce, które odwiedzasz, każda ścieżka przez naturę tworzy obrazy, które są nieodwracalne. Krajobrazy Szwajcarii przyciągają odwiedzających przez cały rok swoją różnorodnością roślin i zapierającymi dech w piersiach widokami. To właśnie natura była inspiracją do stworzenia nowej kolekcji farb proszkowych.

  Farby proszkowe POLYFLEX firmy KABE to wysokiej jakości systemy zapewniające pierwszorzędny wygląd i doskonałą ochronę powierzchni.

  Dowiedz się więcej i zamów próbkę kolekcji na stronie the-nature-side.ch.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...