Szukaj

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 2(124)/2020

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  7 miesięcy temu  20.04.2020, ~ Administrator   

  Farby marki Eko-Color, np. Coliber i Elimer, zapewniają połączenie maksymalnej ochrony pokrywanych powierzchni z niezwykłymi efektami dekoracyjnymi.

  Farby marki Eko-Color, np. Coliber i Elimer, zapewniają połączenie maksymalnej ochrony pokrywanych powierzchni z niezwykłymi efektami dekoracyjnymi.

  Jubileusz producenta farb proszkowych Eko-Color

  Firma Eko-Color powstała 10 lat temu w Bytowie na Pomorzu. Dzięki determinacji oraz ogromnemu zaangażowaniu całego zespołu powstał produkt z kolibrem w swoim logo. Przez kolejne lata firma aktywnie działała na rzecz własnego rozwoju. System zarządzania został zintegrowany i na bieżąco rozbudowywano park maszynowy. Równolegle powstała nowa hala produkcyjna i magazynowa. Wraz z rozwojem firmy zatrudniano więcej pracowników specjalizujących się w zakresie farb proszkowych i lakiernictwa proszkowego. Jakość wytwarzanych produktów była i nadal jest potwierdzana uzyskiwanymi znakami jakości oraz certyfikatami.

  W tym roku firma Eko-Color świętuje 10-lecie istnienia firmy z ugruntowaną pozycją na rynku farb proszkowych – jest jednym z wiodących producentów farb proszkowych. W minionym roku przystąpiła do szwajcarskiej grupy Kabe Swiss Group, co umocniło jej pozycję i potwierdziło najwyższą jakość oferowanych produktów. Jako ekspert w branży farb proszkowych firma dostarcza szerokie rozwiązania w tym zakresie.
  Mając świadomość potrzeb rynkowych, ale przede wszystkim dbając o dobro klientów, poza podstawową formą indywidualnego podejścia do obsługi klienta firma uruchomiła dwa ważne narzędzia wsparcia merytorycznego dla swoich partnerów handlowych.
  Jednym z nich jest Akademia Barw – cyklicznie od lat organizowana dla klientów z całej Polski. Akademia Barw to przede wszystkim kompendium wiedzy dla lakierników w postaci prelekcji prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z branży farb proszkowych. Prelegenci podpowiadają, czego należy się wystrzegać, wskazują, jak przygotowywać powierzchnię czy detale do malowania oraz jak niwelować wady lakiernicze. Przedstawiają także, jakie czynniki bezpośrednio wpływają na ich powstawanie. Uczestnicy nabywają fachowej i praktycznej wiedzy z zakresu malowania proszkowego.
  – Akademia Barw cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno lakierników, jak i kierowników lakierni, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie – mówi Wioletta Szwarc, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Eko-Color. – Z ich opinii wynika, że wiedza, którą przekazujemy, jest na tyle wartościowa, że z łatwością wdrażają ją do swojego biznesu. 
  Dla wzmocnienia efektów wspomnianych prelekcji i wychodząc naprzeciw tym klientom, którzy nie mieli okazji w nich uczestniczyć, firma uruchomiła kolejne narzędzie edukacyjne. Jest nim Strefa Klienta, do której dostęp mają jej partnerzy handlowi. Poprzez strefę do klientów trafia seria porad, jakich udzielają profesjonaliści w postaci vloga technicznego. 
  Materiały publikowane w Strefie Klienta w łatwy sposób obrazują częste trudności, które pojawiają się w lakiernictwie proszkowym. Zawarta w nich wiedza specjalistów stanowi poradnik, który pomaga wykluczyć dużą ilość problemów pojawiających się w lakierniach proszkowych, a także poszerza wiedzę w danym zakresie. 

  Platforma uruchomiona została z chęci pomocy naszym klientom i w reakcji na często zadawane pytania z zakresu aplikacji farb i odpowiedniego przygotowania materiału. Zachęcamy wszystkich lojalnych partnerów handlowych do skorzystania z naszej Strefy Klienta, jeśli jeszcze tego nie zrobili. Gwarantujemy sporą dawkę wiedzy.

  www.eko-color.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony