• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  Ekonomia lakierowania

  ponad rok temu  12.08.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  OptiCenter OC09 jest najlepszym rozwiązaniem dla odbiorców proszków o małych i średnich ilościach, którzy chcą poprawić wydajność wykorzystania farb proszkowych w swoich procesach malowania poprzez wyeliminowanie wielu zbiorników fluidyzacyjnych i zmniejszenie zaangażowania operatora.

  OptiCenter to w pełni zintegrowane centrum zarządzania proszkiem, które zapewnia ekonomiczne wykorzystanie farby, a jednocześnie szybką i bardziej wydajną zmianę koloru bez konieczności obsługi i czyszczenia wielu zbiorników. Sercem OptiCenter jest OptiHopper - fluidyzowany zbiornik o pojemności 60l, w którym proszek jest perfekcyjnie przygotowywany. Optymalna integracja inżektorów zapewnia płynny przepływ proszku do pistoletów natryskowych dla uzyskania najlepszych wyników powlekania.

  Modułowa konstrukcja o wysokiej wydajności z szerokim zakresem opcjonalnych funkcji pozwala użytkownikowi OptiCenter na łatwe dostosowanie się do przyszłych zmian wymagań w zakresie procesu, jakości i produkcji. Dzięki temu OptiCenter jest elastycznym narzędziem do szybkiej zmiany koloru i umożliwia łatwą konfigurację zgodnie z indywidualnymi wymaganiami użytkownika. Dzięki rozwiązaniu doprowadzania i przesiewania świeżego proszku można spełnić najbardziej wymagające wymogi i oczekiwania dotyczące jakości.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...