Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02 - 31.03 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  10 dni temu  19.02.2021, ~ Administrator   

  Trident Powders stworzył nową farbę proszkową o właściwościach antybakteryjnych.

  Trident Powders stworzył nową farbę proszkową o właściwościach antybakteryjnych.

  Brytyjski producent farb proszkowych – firma Trident Powders rozszerza swoją ofertę o farby hamujące rozwojów bakterii i drobnoustrojów.

  W dobie epidemii Covid-19 popyt na farby i lakiery antybakteryjne skokowo wzrósł, zachęcając producentów do rozszerzania swojego portfolio o produkty zapobiegające rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów. Drogą tą poszła także brytyjska firma Trident Powders. Producent właśnie poinformował o wprowadzeniu na rynek nowej serii farb proszkowych Antimicrobial o właściwościach antybakteryjnych.

  Farba zapobiega nie tylko rozprzestrzenianiu się, ale także wtórnemu namnażaniu się bakterii, a dodatkowo jest ekologiczna i nie zawiera TGIC. Dzięki temu znajdzie szerokie zastosowanie m.in. w szpitalach, domach opieki, szkołach, biurowcach, obiektach publicznych oraz środkach transportu publicznego. Można ją także z powodzeniem wykorzystać do powlekania komponentów narażonych na częsty kontakt z bakteriami, takich jak drzwi, uchwyty czy meble w laboratoriach medycznych.

  W skład serii wchodzą farby proszkowe o różnych teksturach i kolorach. Na życzenie klienta producent deklaruje możliwość przygotowania wybranego koloru z popularnych palet.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony