• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Budownictwo

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  8 miesięcy temu  17.10.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Sherwin-Williams, międzynarodowy producent farb i lakierów, wprowadził na rynek kolekcję Vision 2030 oferującą nowoczesny styl Syntha Pulvin w 48 kolorach w czterech inspirujących paletach kolorystycznych farb proszkowych skoncentrowanych na wysokiej jakości produktach przeznaczonych na rynek architektoniczny.

  Kolekcje inspirowane są nostalgią, wpływem technologii na duże miasta, naturą i poczuciem wspólnoty, a kolory zostały specjalnie zaprojektowane, aby wywoływać emocje, definiować globalne kultury i pobudzać wyobraźnię. Ponadto farby proszkowe są w pełni zgodne z kryteriami i standardami określonymi przez stowarzyszenia jakości GSB: Florida 3 i Qualicoat: Class 2.

  − Palety kolorów − Generation Past, Quantum City, Restore & Rewild i Hybrid Community − są poparte naszym ponad 155-letnim doświadczeniem i opierają się na dogłębnej znajomości architektonicznych trendów kolorystycznych − stwierdziła Sonia Perna Darghouth, starszy dyrektor ds. marketingu w dziale General Industrial Coatings firmy Sherwin-Williams w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. − Jako lider w dziedzinie sztuki i nauki o powłokach, wierzymy, że ta kolekcja łączy w sobie zarówno piękno, jak i funkcjonalność w efektowny, innowacyjny i ożywczy sposób.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...