• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Budownictwo

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  21.02.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  AkzoNobel Powder Coatings zaprezentował długo wyczekiwaną kolekcję Interpon Futura na lata 2022−2025, w której znajdują się trzy nowe palety modnych kolorów - Merging World, Healing Nature i Soft Abstraction. W ten sposób firma zapewnia projektantom możliwość tworzenia kreacji w oparciu o najnowsze trendy architektoniczne.

  Kolekcja Interpon Futura jest efektem rygorystycznych testów i badań naukowych przeprowadzonych przez specjalistów AkzoNobel w dziedzinie trendów i kolorów w wielu branżach, w szczególności w sektorze budowlanym. Jest również rezultatem ponad dwudziestu lat rozwoju palet kolorystycznych, które inspirowały innowacyjne projekty na całym świecie.

  25-letnia gwarancja trwałości

  AkzoNobel od lat dostarcza wyjątkowo trwałe powłoki proszkowe Interpon, wiedząc, jak istotna okazuje się wytrzymałość koloru, zwłaszcza jeśli chodzi o konstrukcje budowlane. W okresie swojego cyklu życia narażone są one na czynniki zewnętrzne, które powodują ich niszczenie. Z tego względu nowa oferta firmy, sygnowana obietnicą „Futura your world”, zapewnia 25-letnią gwarancję trwałości koloru, zapewniając budowlom architektonicznym przetrwanie próby czasu.

  Działanie na rzecz zrównoważonego rozwoju

  Powłoki proszkowe z nowej kolekcji wyróżniają się nie tylko trwałością, ale i są bardziej przyjazne środowisku. Nie zawierają rozpuszczalników oraz nie emitują lotnych związków organicznych. Potwierdza to działanie firmy zgodnie z podejściem „People. Planet. Paint.” na rzecz zrównoważonego rozwoju. W myśl tej idei AkzoNobel zobowiązał się do ograniczenia emisji dwutlenku węgla o 50% i przejścia w 100% na energię ze źródeł odnawialnych do 2030 r. Architektoniczna gama farb proszkowych Interpon była również pierwszą tego typu, która uzyskała Deklarację Środowiskową Produktu (EPD).

  Bob Dirks, menedżer globalnego segmentu budowlanego, AkzoNobel Powder Coatings:

  – Nasza nowa kolekcja to kolory światowej klasy pozwalające architektom puścić wodze wyobraźni. Interpon Futura zapewnia zrównoważony wybór powłok proszkowych, które zarówno chronią budynki, jak i zmniejszają ślad środowiskowy w porównaniu z innymi powłokami. Nowa paleta kolorystyczna pokazuje także zaangażowanie marki Interpon w dostarczanie najwyższej jakości kolorów, faktur i lakierów, umożliwiając architektom spojrzenie w przyszłość. Dlatego też nieustannie koncertujemy się na wprowadzaniu innowacji, współpracując z naszym Globalnym Centrum Estetycznym. Wykorzystujemy ich obserwacje i badania naukowe w celu przewidywania przyszłych trendów, dostarczając w ten sposób architektom nieskończone możliwości tworzenia pionierskich projektów.

  Kolekcja Interpon D Futura jest obecnie dostępna dla klientów w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. W tym roku zostanie wprowadzona w Ameryce Północnej i Azji Południowo-Wschodniej.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...