• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Motoryzacja

  Wyroby Lakiernicze

  miesiąc temu  21.05.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  AkzoNobel wprowadził Interpon A3000, gamę farb proszkowych przeznaczonych do ochrony i uszlachetniania elementów nadwozia, kół i wykończenia dowolnego pojazdu dwukołowego zgodnie z wymaganiami producentów OEM. Idealnie nadaje się dla klientów, którzy chcą osiągnąć większą efektywność kosztową i zrównoważony rozwój bez poświęcania wymaganej wydajności lub jakości estetycznej.

  Aby zaspokoić wymagania estetyczne projektantów OEM, seria jest dostępna w olśniewającej gamie wspaniałych kolorów i błyszczących, metalicznych efektów, aby zaspokoić trend bardziej „nagich” stylów projektowania, w których widoczny jest silnik i inne części motocykla (rama nadwozia, zbiornik paliwa, dźwignie hamulca, głowice cylindrów itp. Co ważne, kolory można dopasować bezpośrednio do indywidualnych palet każdego producenta OEM.

  Powłoki proszkowe zapewniają doskonałą wydajność w zaledwie jednej warstwie, zmniejszając w ten sposób koszty i zużywając mniej energii w procesie aplikacji, aby wspierać ambicje firm w zakresie zrównoważonego rozwoju. Dostępna jest również wersja niskoenergetyczna umożliwiająca utwardzanie proszku w niższej temperaturze i dalsze zmniejszenie zużycia energii.

  Trwałość powłoki proszkowej jest również kluczową zaletą, pomagając zapobiegać korozji spowodowanej warunkami atmosferycznymi i ingerencji paliwa, oleju i innych chemikaliów. Farba chroni również przed uszkodzeniami spowodowanymi nadmiernym ciepłem, a także ma wysoką odporność na odpryski z kamieni.

  Gustavo Carvalho, dyrektor ds. kluczowych klientów i segmentu motoryzacyjnego w AkzoNobel Powder Coatings, mówi, że Interpon ma sprawdzone portfolio produktów dla tego sektora: − Nowa gama zapewnia producentom motocykli i ich dostawcom idealne połączenie zrównoważonego rozwoju, trwałości i stylu dla ich nowoczesnych projektów – wyjaśnia. – Dzięki jednowarstwowemu systemowi możemy również pomóc obniżyć koszty naszych klientów, ponieważ czas aplikacji jest znacznie krótszy, co przyczynia się do zmniejszenia ich śladu węglowego. Powłoka proszkowa zapewnia doskonałe wykończenie i zapewnia wysoką estetykę i przejrzystość, wspierając jakość, której wymagają producenci OEM.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...