• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.10 - 31.12 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  3 miesiące temu  14.03.2022, ~ Administrator   

  AkzoNobel rozszerzył swoje portfolio farb proszkowych linii Interpon Redox, wprowadzając na rynek Redox One Coat. Nowy produkt zapewnia pełną ochronę przed korozją, którą oferuje linia Redox, ale już po nałożeniu jednej powłoki.

  Łatwa w użyciu i niewymagająca dodatkowych przygotowań pojedyncza warstwa Interpon Redox One Coat zapewnia ochronę przed korozją zgodnie z kategorią C4M (ISO 12944) takim produktom, jak: sprzęt rolniczy, maszyny budowlane, metalowe meble outdoorowe, oświetlenie, sprzęt do wypoczynku, czy produkty metalowe. Jej stosowanie jest niezwykle proste, nie ma więc potrzeby przejścia specjalnego przeszkolenia ani zlecenia wykonania usługi na zewnątrz.

  Interpon Redox One Coat różni się od zwykłych systemów powłok, przy których konieczne jest zastosowanie podkładu (primera) i warstwy wierzchniej. Rozwiązanie wspiera zrównoważony rozwój, ograniczając zużycie materiałów i energii oraz poprawiając produktywność, bez żadnych ustępstw w stosunku do jakości zapewnianej ochrony.

  Nowa powłoka proszkowa łączy idealne wykończenie z wysoką odpornością na warunki pogodowe, co jest nie tylko funkcjonalne, ale też dobrze wygląda. Tak jak wszystkie produkty proszkowe marki Interpon, linia nie zawiera lotnych związków organicznych (VOC), rozpuszczalników czy innych potencjalnie szkodliwych składników. Ogranicza także wytwarzanie odpadów.

  Jorrit van Rijn, Global Industrial Segment Manager, Powder Coatings w firmie AkzoNobel, stwierdza, że linia ta jest odpowiedzią na najbardziej złożone wyzwania obecne na rynku. − Wiemy, że ochrona antykorozyjna nie jest miłym dodatkiem, ale absolutną koniecznością − mówi. − Wiemy również, że klienci potrzebują prostych rozwiązań. Dzięki naszym stałym innowacjom oraz inwestycjom w badania i rozwój, stworzyliśmy rozwiązanie, które zapewnia i jedno, i drugie, a także pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze bez jakichkolwiek ustępstw w zakresie jakości czy wydajności.

  Interpon Redox One Coat jest najświeższą innowacją w kolekcji Interpon Redox, popartą 40-letnim doświadczeniem AkzoNobel w ponad 70 krajach oraz dogłębną wiedzą w zakresie ochrony przed korozją.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata