• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  11 miesięcy temu  01.07.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  AkzoNobel Powder Coatings wprowadził nowe narzędzie do wizualizacji kolorów 3D w ramach sklepu internetowego Interpon, aby pomóc klientom lepiej zrozumieć, jak kolor, tekstura i wykończenie farby proszkowej będzie wyglądało w rzeczywistości. Aplikacja daje klientom natychmiastowy dostęp do tysięcy kolorów z gamy Interpon.

  Dzięki sprytnemu wykorzystaniu dynamicznej kamery 360-stopniowej i symulowanego oświetlenia, klient otrzymuje prawdziwy obraz tego, jak kolor zachowuje się w rzeczywistości, z dokładnością i realizmem nieosiągalnym wcześniej w środowisku wirtualnym.

  Obraz nie jest „płaski”, klient może orientować „wirtualny” panel, aby zobaczyć, jak odbija się światło i jak wygląda kolor pod różnymi kątami. Daje to niespotykanie realistyczne wrażenie wyglądu powierzchni pokrytych specjalnymi wykończeniami i efektami metalicznymi. Użytkownicy mogą także zobaczyć wiele kolorów, wiele poziomów połysku i różne wykończenia powierzchni, zanim zdecydują, które z nich jest najlepsze. Klienci mogą doświadczyć koloru tak, jakby patrzyli na panele trzymane w rękach, bez konieczności zamawiania próbki i oczekiwania na jej dostarczenie.

  Remco Massen van den Brink, dyrektor marketingu AkzoNobel Powder Coatings, mówi, że nowe narzędzie jest częścią zaangażowania firmy w utrzymywanie swoich klientów o krok do przodu. − Dzięki nieustannym innowacjom wspieramy naszych klientów w sposobie, w jaki wyobrażają sobie i stosują farby proszkowe, opracowując praktyczne, łatwe w użyciu narzędzia cyfrowe, do których mają dostęp 24/7 – wyjaśnia Remco Massen van den Brink. − Rozumiemy, jak ważny jest wybór odpowiednich kolorów i faktur, które pozwolą im utrzymać przewagę. Dlatego właśnie mamy tak wiele kolorów do wyboru i opracowaliśmy to pierwsze w swoim rodzaju rozwiązanie, aby zainspirować naszych klientów do podejmowania właściwych decyzji w każdej chwili.

  Pim Koeckhoven, dyrektor ds. technologii kolorów w AkzoNobel, dodaje, że jest to kolejny krok na drodze do cyfryzacji części interfejsu klienta. − Wysokiej jakości i dokładne cyfrowe reprezentacje naszych produktów pozwalają naszym klientom doświadczać kolorów na nowym poziomie − mówi. − Lata współpracy z naukowcami i partnerami technologicznymi zaprowadziły nas i naszych klientów w miejsce, w którym nigdy wcześniej nie byliśmy, a w przyszłości pojawi się jeszcze więcej takich innowacji.

  Narzędzie do wizualizacji 3D, które zostało opracowane we współpracy z firmą Dutchworkz, można znaleźć w sklepach internetowych Interpon w Europie i Ameryce Północnej i jest dostępne na wszystkich głównych platformach: Windows, macOS, Linux, Android i iOS.

  Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://www.interpon.com/gl/article/webshop

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...