• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  10.05.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 5

  Strona 2 z 3

  Firma z tradycjami, nowoczesny wizerunek

  W 2019 roku zapadła decyzja o liftingu wizerunku firmy w celu lepszego dopasowania go do jej wyjątkowego charakteru i podkreślenia wejścia przedsiębiorstwa w nową erę działania. Odświeżony logotyp, nowa strona internetowa, zmiany organizacyjne w firmie i wprowadzenie na rynek nowych lub ulepszonych produktów – to wszystko skutki procesu rebrandingu, który przeszła firma Ecoline. 
  Nowy logotyp firmy oraz odświeżony wizerunek to odzwierciedlenie najważniejszych wartości przyświecających Ecoline: dążenia do najwyższej jakości usług i dokładności, skupienia na innowacji i rozwoju z jednoczesnym poszanowaniem wieloletniej tradycji przedsiębiorstwa. Jednak rebranding to nie tylko zmiana wyglądu. Procesowi towarzyszyło też opracowanie innowacyjnego produktu – systemu tablic sterowniczych oraz przeprojektowanie produkowanych przez Ecoline linii w sposób pozwalający ograniczać gromadzenie się zanieczyszczeń. 

  Jak mówią członkowie zarządu Ecoline, w wyniku rebrandingu przedsiębiorstwo zyskało spójny, zapadający w pamięć wizerunek marki, jasno pokazujący, że jest to firma o potencjale europejskim, dostarczająca rozwiązania na najwyższym poziomie. 

  Jakość potwierdzona nagrodami

  To właśnie poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań, w połączeniu z dbałością o najwyższą jakość świadczonych usług, pozwoliło Ecoline na zdobycie wiodącej pozycji w branży lakierniczej i zachowanie jej przez ponad dwie dekady. Gotowość do zmian, także szybkich i diametralnych, sprawia, że firma niezmiennie stawia czoła nowym wyzwaniom. Za swoje działania została niejednokrotnie doceniona: w latach 2015, 2016 i 2019 firma Ecoline otrzymała Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą, a w 2019 roku została wyróżniona statuetką Tytanowych Skrzydeł za 20-letnią działalność na rzecz rozwoju branży lakierniczej w Polsce. Rok 2020, mimo trudności, z którymi borykała się cała branża, przyniósł firmie nominację do dwóch prestiżowych plebiscytów: Gazel Biznesu oraz Diamentów Forbesa 2021. Ponadto w 2021 roku firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie, jakim jest tytuł i statuetka Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategorii „Bezpieczne Miejsce Pracy”. Również w 2022 roku Ecoline otrzymał nagrodę w konkursie organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy „Pracodawca, organizator pracy bezpiecznej”.                            

  GALERIA ZDJĘĆ

  Najwyższa jakość usług receptą na trudne czasy
  Najwyższa jakość usług receptą na trudne czasy
  Najwyższa jakość usług receptą na trudne czasy
  Najwyższa jakość usług receptą na trudne czasy
  Najwyższa jakość usług receptą na trudne czasy
  Najwyższa jakość usług receptą na trudne czasy

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...