• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  04.01.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 1 z 2

  Produkcja farb proszkowych dla każdej branży

  Marka Amis Farby Proszkowe Sp. z o.o. (wcześniej Naber Polska Sp. z o.o.) jest obecna na polskim rynku od 17 lat. Przez ten czas zbudowaliśmy potężne portfolio specjalistycznych farb, zdobywając jednocześnie doświadczenie potrzebne do produkcji na najwyższym poziomie. 

  Jakość naszych produktów poświadczają certyfikaty zgodności:

  • ISO 9001 – system zarządzania jakością certyfikowany przez TÜV Rheinland,
  • ATEST PZH – potwierdzenie spełniania wymogów higienicznych,
  • ISO 13501 – klasyfikacja ogniowa w budownictwie,
  • ISO 45545 – klasyfikacja ogniowa w kolejnictwie,
  • ISO 22196 – właściwości antybakteryjne,
  • QUALICOAT – numer aprobaty P-1595.

  Naszą dewizą jest ciągły rozwój i wdrażanie nowoczesnych, ekologicznych i innowacyjnych produktów zgodnie z trendami obecnymi na rynku. Współpracujmy z firmami z wielu branż przemysłu: producentami ogrodzeń, znaków drogowych, automotive, maszyn rolniczych, AGD, szaf przemysłowych, mebli biurowych, mebli ogrodowych, grzejników, sejfów, oświetlenia i wielu innych. Naszym atutem jest szybkie reagowanie na zapotrzebowanie, dzięki posiadaniu zaplecza laboratoryjnego i fabryce zlokalizowanej na terenie Polski. Pracownicy laboratorium są wyposażeni w odpowiednie umiejętności i sprzęt niezbędny do zapewnienia wymaganych właściwości produktu końcowego. Wykonujemy szeroki zakres testów powłok proszkowych: od mechanicznych, poprzez chemiczne, do starzeniowych. Park maszynowy fabryki umożliwia produkcję dowolnej farby w ilości od 1 kg. Czas oczekiwania na specyficzny dopasowany do potrzeb klienta produkt jest jednym z najkrótszych na rynku, co potwierdzają opinie wielu zadowolonych klientów. Posiadamy mieszalniki pozwalające na wyprodukowanie proszków o wykończeniu metalicznym poprzez mieszanie na sucho. Dzięki rozbudowanej bazie magazynowej standardowe produkty są dostępne od razu. W naszej podstawowej ofercie posiadamy cztery rodzaje farb: poliestrowe, epoksydowo-poliestrowe, epoksydowe i poliuretanowe. Na zamówienie istnieje możliwość stworzenia produktu o innej chemii (np. silikony). Produkujemy farby w kolorach opartych na wzornikach RAL, NCS, BS, PANTONE. Istnieje możliwość dopasowania barwy produktu do elementu lub proszku przesłanego przez klienta. Paleta połysków obejmuje zakres od supermatu do superpołysku. Oferujemy farby o różnym wykończeniu: gładkie, teksturowane, w strukturze, metaliczne, transparentne, antyczne, młotkowe, z efektem zmarszczki i krokodyla itp. W ofercie posiadamy produkty specjalne zgodne ze specyfikacjami i normami powołanymi:

  FARBY O WŁAŚCIWOŚCIACH ANTYBAKTERYJNYCH

  Oparte o dodatek na bazie jonów srebra związanych z nośnikiem stałym w sposób trwały. Nadają one farbie właściwości antybakteryjne. Dzięki specjalnej formulacji efekt bakteriobójczy utrzymuje się do momentu całkowitego zdarcia farby. Wymywanie i ścieranie srebra jest zminimalizowane dzięki jednorodnemu rozłożeniu w objętości powłoki. Dysponujemy badaniami potwierdzającymi właściwości farb dla trzech szczepów bakterii i jednej pleśni, co oznacza, że nasze produkty mają szersze niż tylko antybakteryjne działanie. Posiadamy certyfikat zgodności z normą ISO 22196 dla wszystkich podstawowych rodzajów farb proszkowych.

  FARBY O WŁAŚCIWOŚCIACH ANTYSTATYCZNYCH (ESD) 

  GALERIA ZDJĘĆ

  Na najwyższym poziomie
  Na najwyższym poziomie
  Na najwyższym poziomie
  Na najwyższym poziomie
  Na najwyższym poziomie
  Na najwyższym poziomie
  Na najwyższym poziomie

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...