• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 3(131)/2021
  Strona 2 z 2

  Po drugie praktyka

  W drugim dniu warsztatów uczestnicy odwiedzają teren zakładu Ecoline. Na specjalnie wydzielonej do tego celu części hali spędzają cały dzień, ćwicząc swoje umiejętności malarskie. Zapoznają się ze sposobami obsługi i konserwacji sprzętu malarskiego, dowiadują się, jak dokonać pomiaru powłoki i ocenić jej jakość, a także jak rozpoznać poszczególne wady. Każdy z nich może samodzielnie pomalować różnorodne metalowe elementy i sprawdzić nabyte w trakcie szkolenia umiejętności, przetestować różnego rodzaju rozwiązania stosowane w lakiernictwie proszkowym, a także skonsultować występujące trudności z prowadzącym warsztaty. Ważnym punktem programu są też oględziny lakierni automatycznej i obserwacja pracy w zakładzie Ecoline. Organizatorzy chcą przekazać uczestnikom jak najwięcej wiedzy, tak by nawet osoba początkująca mogła w przyszłości wesprzeć pracodawcę, który będzie chciał założyć w swoim zakładzie automatyczną linię malowania. Zwieńczeniem warsztatów jest sprawdzian, w trakcie którego uczestnicy weryfikują zdobytą wiedzę. Każdy z nich otrzymuje certyfikat ukończonego szkolenia oraz własnoręcznie pomalowaną statuetkę. 
  Warsztaty Malowania Proszkowego Ecoline w opiniach uczestników:

  Rafał Tołoczko

  W warsztatach najbardziej podobały mi się rozmowy z ludźmi. Widać było w nich dużą wiedzę na temat malowania proszkowego i bardzo dobre przygotowanie. Podoba mi się też bardzo profesjonalnie przygotowane miejsce prowadzenia warsztatów, życzliwość i otwartość ze strony prowadzących. 

  Przemysław Miłkowski z firmy Metalex Produkcja Sp. z o.o.

  Dzięki Warsztatom Malowania Proszkowego zdobyłem praktyczną wiedzę i umiejętności, które będę mógł wykorzystać w codziennej pracy. Warsztaty to dobre miejsce do tego, by przetestować swoje umiejętności i naprawić ewentualne błędy, podyskutować o problemach, które możemy napotkać w przyszłości. Wszystko można omówić w małym gronie i wiele się nauczyć.

  Powraca Forum Nowoczesnych Technologii Malowania

  Warsztaty Malowania Proszkowego to niejedyna inicjatywa o charakterze edukacyjno-rozwojowym organizowana przez Ecoline. Od 6 do 8 października 2021 w hotelu Arłamów planowane jest spotkanie specjalistów branży lakierniczej – Forum Nowoczesnych Technologii Malowania. 
  Wydarzenie organizowane od 2018 roku to przestrzeń spotkań światowych liderów i ekspertów branży lakierniczej. W ramach trzech sesji: chemia, farby i urządzenia uczestnicy będą mogli wysłuchać ponad dwudziestu wystąpień ekspertów z Polski i zagranicy dotyczących trendów zmieniających oblicze branży i nadchodzących innowacji. Do grona ekspertów, którzy wystąpią podczas tegorocznego Forum Nowoczesnych Technologii Malowania, należą światowi producenci materiałów i urządzeń do lakierowania proszkowego, przedstawiciele renomowanych instytucji naukowo-badawczych oraz technolodzy pracujący w firmach i lakierniach działających w Polsce.
  Forum Nowoczesnych Technologii Malowania to także przestrzeń spotkań z przedstawicielami branży, wymiany poglądów i nawiązywania kontaktów biznesowych. W Strefie Prezentacji Firm i Instytucji zainteresowane przedsiębiorstwa będą mogły ulokować stoiska, na których przedstawią swoją ofertę i najnowsze osiągnięcia. 
  Bilety na wydarzenie są już dostępne. Organizatorzy przypominają, że w trosce o bezpieczeństwo uczestników, liczba miejsc jest ograniczona, dlatego z decyzją o wzięciu udziału nie warto zwlekać.

  Ecoline
  www.ecoline.com.pl

  GALERIA ZDJĘĆ

  Miejsce przyjazne lakiernikom
  Miejsce przyjazne lakiernikom
  Miejsce przyjazne lakiernikom
  Miejsce przyjazne lakiernikom
  Miejsce przyjazne lakiernikom
  Miejsce przyjazne lakiernikom

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony