• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.08 - 30.09 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  2 miesiące temu  25.06.2021, ~ Administrator   

  Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o. jest dostawcą farb proszkowych, którymi malowane są luksusowe, personalizowane, modułowe meble ogrodowe firmy CLM be OUTSIDE.

  Jest to polski producent ekskluzywnych elementów do aranżacji zewnętrznych z aluminium i stali – od mebli tarasowych, poprzez pergole bioklimatyczne, systemy żagli przeciwsłonecznych, po ażurowe panele ogrodzeniowe i świetlne. Tworząc własny zestaw można dobrać różne kolory ram dla poszczególnych mebli ogrodowych oraz różne rodzaje tkanin dla siedzeń i oparć. Wszystkie dostępne w ofercie kolory ram i desenie pokrowców współgrają ze sobą. Przykładem jest zestaw prezentowany na zdjęciu, który został polakierowany farbą Gold Supreme SD031C5029920 z serii „Metallics are us”. Są to metaliczne farby proszkowe opracowywane i produkowane przy użyciu najnowszej technologii bondingu. Ponadto wszystkie farby spełniają standardy Qualicoat Klasy I i II oraz GSB Standard i Master.

  Różnorodność kolorów i efektów łączy klasyczne, cenione odcienie szarości (takie jak RAL 9006 i 900 oraz szeroka gama kolorów DB) z panującymi trendami, takimi jak złoto, brąz, miedź i efektów oksydowania czy vintage.

  Metaliczne bondowane farby proszkowe mają wiele zalet w porównaniu z farbami mieszanymi na sucho. Dzięki procesowi bondowania można zaprojektować kolory z większą ilością cząstek metalicznych, które dają głęboki efekt błyszczenia. Ponadto są one bardziej odporne na promieniowanie UV w porównaniu do farb mieszanych na sucho.

  Zgodność kolorystyczna partii do partii naszych bondowanych farb metalicznych jest dostępna w jakości poliestru architektonicznego Alesta®AP oraz Alesta®SD SuperDurable.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony