• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  6 miesięcy temu  19.05.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Farby proszkowe na światowym poziomie 

  EKO-COLOR Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się producent farb proszkowych. Jako jedna z firm w grupie Kabe Swiss Group posiada najnowocześniejszy zakład produkcyjny w Europie, co pozwala na utrzymanie najwyższych światowych standardów produkcji farb proszkowych.

  Dysponuje własnym laboratorium badawczo-rozwojowym, które jest wyposażone w nowoczesny, światowej jakości sprzęt badawczo-pomiarowy. Doskonale wykwalifikowany zespół zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem kolejnych projektów technologicznych w oparciu o nowoczesne technologie i trendy panujące na rynku. Farby proszkowe EKO-COLOR produkowane są zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości i środowiska: ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, co daje pewność klientom, że oferowane wyroby spełniają najwyższe standardy jakościowe przy jednoczesnym dążeniu do doskonalenia działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego oraz bezpieczeństwa pracy pracowników.
  EKO-COLOR współpracuje z odbiorcami w wielu branżach przemysłu metalowego, stale powiększając różnorodne portfolio. Flagowym produktem wytwórcy są wysokiej jakości farby proszkowe COLIBER oraz farby serii PF posiadające znak jakości QUALICOAT. Firma oferuje swoim klientom bardzo szeroką gamę kolorów z ogólnodostępnych palet kolorów, w wielu rodzajach połysku, jak i różnych rodzajach powierzchni.  

  EKO-COLOR oferuje obsługę klienta w formacie 360°. Nawiązanie relacji biznesowych jest dla firmy równie istotne, jak obsługa okołosprzedażowa i pomoc w rozwiązywaniu nawet najmniejszych problemów związanych z technologią malowania proszkowego, dlatego zapewnia fachową obsługę techniczną, która przede wszystkim pomaga w optymalizacji malowania proszkowego.                                

  EKO-COLOR Sp. z o.o.
  www.eko-color.pl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne