• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 4(144)/2023

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  5 miesięcy temu  28.09.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 2 z 2

  Dzięki ProfiCharge precyzyjne nastawy prądu są możliwe nawet poniżej 10 μA, więc zakres nastaw prądu zaczyna się od samego dołu, podczas gdy zakres pracy systemu ProfiCharge to 0–10 μA z gradacją do 0,1 μA. Dostarczanie powietrza jest jeszcze bardziej precyzyjne dzięki elektronicznie sterowanym zaworom iglicowym opracowanym przez firmę ROMER. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu zintegrowanych przepływomierzy, które reagują na zmiany w czasie rzeczywistym. Specjalnie opracowane dysze wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zapewniają optymalne powlekanie wszelkiego rodzaju przedmiotów.

  Ochrona przed wybuchem 

  W strefach zagrożonych wybuchem należy zapewnić odpowiednie uziemienie, dlatego rękojeść pistoletu PM-1 zawiera również specjalne włókna węglowe do uziemienia operatora. Wszystkie węże w urządzeniu mają konstrukcję antystatyczną i posiadają paski uziemiające. Dodatkowe zabezpieczenia ograniczają energię wyładowania i minimalizują ryzyko zapłonu. Aplikator romer ProfiSpray spełnia surowe normy dotyczące sprzętu do użytku w strefach zagrożonych wybuchem. Pistolety mogą pracować w strefie 21 ATEX, a sterowanie w strefie 22 ATEX. 


  ProfiGun PM-1 to lekki, ergonomiczny pistolet z profilowaną rękojeścią


  Kaskada ceramiczna o ładowaniu do 100 000 Volt o wysokiej precyzji wyrzuca jony nawet siedemnaście tysięcy razy na sekundę


  Nowa wydajna konstrukcja inżektora pozwala zaoszczędzić farbę i powietrze w porównaniu z inżektorami pod kątem prostym

  ROMER
  www.romerpp.pl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...