• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 4(138)/2022

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  Ekonomia lakierowania

  ponad rok temu  13.10.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Maksymalna elastyczność w malowaniu proszkowym

  Firmy przemysłowe zajmujące się malowaniem proszkowym wiedzą, że szeroki zakres niestandardowych powłok proszkowych w małych partiach to wymagający biznes. Zmiany koloru mogą prowadzić do dłuższych przestojów, a elastyczność jest bliska zeru. Te obawy należą już do przeszłości. Teraz łatwo jest wejść w świat kolorów. Osiągaj zmiany kolorów na swojej linii lakierniczej w 20 sekund, umożliwiając malowanie na dowolny kolor w dowolnym czasie. Rozwiń swoją działalność dzięki łatwemu w użyciu systemowi Color-on-Demand firmy Nordson.

  Kluczem do elastycznej produkcji jest szybkość. System Color-on-Demand, wraz z bardzo wydajnym systemem zarządzania produkcją, daje możliwość wyboru koloru na żądanie. Ten system malowania proszkowego firmy Nordson zawsze zapewnia jednolitą grubość powłoki i umożliwia automatyczną, wolną od zanieczyszczeń, jakościową zmianę koloru w czasie krótszym niż 20 sekund. Dzięki efektywnemu zarządzaniu procesem lakierowania optymalizuje on produkcję na bieżąco poprzez dynamiczne dostosowywanie się do wymagań produkcyjnych. Ultraszybka, samoczyszcząca się ścieżka proszku w technologii HDLV® zapewnia wysoką jakość i redukcję przestojów.
  Cały proces zmiany koloru jest w pełni zautomatyzowany – nie ma potrzeby przenoszenia lub ponownego łączenia instalacji. Automatyczny cykl oczyszczania czyści całą linię zasilania produktu – od zbiornika do pistoletu natryskowego. Daje to maksymalną elastyczność i więcej zmian kolorów na zmianę (do 28), większą przepustowość i lepszą wydajność produkcji.

  Centrum podawania proszku Spectrum Color-on-Demand zapewnia miejsce na zbiorniki farby i wyciąg wentylacyjny, dzięki czemu jest to zawsze czyste, bezpieczne i produktywne środowisko pracy. Jest ono konfigurowane w zależności od potrzeb klienta.  

  Twoje korzyści w skrócie 

  • Automatyczna zmiana koloru w czasie krótszym niż 20 sekund
  • Zautomatyzowana zmiana koloru − brak konieczności przenoszenia lub ponownego podłączania części w celu zmiany koloru
  • Pełnokolorowy wyświetlacz dotykowy z przyciskami konfigurowanymi przez użytkownika, które można ustawić do identyfikacji rozmiaru detalu i koloru za dotknięciem jednego przycisku
  • Automatyczny cykl oczyszczania czyści całą linię zasilającą: od zbiornika do pistoletu natryskowego
  • Nie jest wymagana ręczna zmiana kolorów

  Prosystem

  prosystempolska.pl

  GALERIA ZDJĘĆ

  Lakieruj dowolnym kolorem, w dowolnym czasie!
  Lakieruj dowolnym kolorem, w dowolnym czasie!
  Lakieruj dowolnym kolorem, w dowolnym czasie!

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...