• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 5(145)/2023

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  7 miesięcy temu  16.10.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Mobilna obsługa techniczna malarni proszkowych 

  Kompleksowa obsługa klienta to dla firmy Eko-Color priorytet w nawiązaniu relacji biznesowych i partnerskiej współpracy. Firma stale szuka rozwiązań, których potrzebuje klient, z jednoczesnym uwzględnieniem jego celów, jak i ograniczeń. Najnowszą propozycją dla klientów jest mobilna, fachowa obsługa techniczna, która dodatkowo pomaga w optymalizacji procesu malowania proszkowego. 

  Zespół prowadzący usługę to specjaliści z zakresu malowania proszkowego i funkcjonowania lakierni proszkowych. Specjalnie zaprojektowane wnętrze samochodu pozwoliło na umieszczenie niezbędnych w laboratorium urządzeń – wystarczy, aby klient udostępnił zasilanie 230V. Zamontowana wewnętrzna instalacja sprężonego powietrza spełnia restrykcyjne wymagania co do jakości powietrza pod względem szczątkowych zawartości oleju oraz wilgotności, dzięki zastosowaniu kompresora bezolejowego oraz osuszacza chłodniczego. Sprzęt techniczny pozwala na przeprowadzenie prób i analiz bezpośrednio w lakierni proszkowej klienta. Osoby przeprowadzające testy wykonują próbne wymalowania farbą proszkową oraz badania kontrolne powłoki po polimeryzacji zgodnie z metodologią zawartą w branżowych normach.

  Aby testy przebiegały na w pełni sprawnym sprzęcie, samochód dodatkowo wyposażony jest w części zamienne do najbardziej popularnych urządzeń aplikacyjnych. 
  Ideą działania mobilnego laboratorium jest szybkość reakcji i działań, oszczędność czasu klientów, jak również minimalizowanie takich czynności, jak zatrzymanie linii produkcyjnej klienta, tym samym ograniczanie kosztów.
  To mobilne laboratorium pozwala na przeprowadzanie szkoleń, prezentacji bezpośrednio w lakierni klienta oraz pomaga odbiorcom w krótkim czasie rozwiązywać problemy związane z technologią malowania proszkowego. Dodatkowo pozwala na opracowanie kreatywnych rozwiązań już istniejącego procesu produkcyjnego. 

  EKO-COLOR
  www.eko-color.pl

  GALERIA ZDJĘĆ

  Laboratorium na kółkach
  Laboratorium na kółkach
  Laboratorium na kółkach
  Laboratorium na kółkach
  Laboratorium na kółkach

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 5(145)/2023

  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne