• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  miesiąc temu  17.05.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Pompa proszkowa Inocart H firmy SAMES to proste i kompletne rozwiązanie ręcznej aplikacji proszkowej z napowietrzonym zbiornikiem na proszek. Połączenie urządzenia z pistoletem proszkowym Inogun M i modułem sterowania Inobox zwiększa komfort użytkowania. Przyrząd zawiera przyjazny dla użytkownika interfejs z zaawansowanymi funkcjami ergonomicznymi, które pomagają utrzymać równowagę w aplikacji proszku i jakości wykończenia.

  Zestaw do aplikacji proszkowej Inocart H jest idealny do wszystkich rodzajów niejednorodnych proszków, takich jak proszki metaliczne. Zbiornik o pojemności 50 litrów zapewnia stabilne natryskiwanie proszkowe. Przy projektowaniu pistoletu uwzględniono oszczędność proszku i energii, dzięki czemu osiągnięto wyższą wydajność i jakość wykończenia powłoki. Technologia TEC5 (elektroniczna kontrola aplikacji) zapewnia samoregulację ładunku elektrostatycznego z uwzględnieniem przepływu proszku i odległości części w celu optymalizacji aplikacji proszku i jakości wykończenia.

  Inocart H jest łatwy w czyszczeniu dzięki opcji Fast-Clean. Opcja ta również sprawia, że jest dobrze wyważony i wygodny w obsłudze. Duża moc wysokiego napięcia w połączeniu z jednostką sterującą wysokiego napięcia zapewnia wysoki efekt zawijania się materiału wokół dużych detali (dłg 500 mm) i ma głęboką wnikalność w zagłębienia. Posiadanie tego sprzętu daje możliwość lepszego wykorzystania proszku, a co za tym idzie, skrócenie czasu aplikacji. Inobox steruje wysokim napięciem i wszystkimi rodzajami powietrza: wysokiego napięcia, prądu, przedmuchu powietrza z elektrod oraz wdmuchiwania i rozcieńczania.

  Urządzenie może być używane jako główne narzędzie do malowania proszkowego lub jako dodatkowy sprzęt do wstępnego malowania lub wykańczania. Oczekiwane rezultaty są widoczne w krótkim czasie.

  Przyjazny dla użytkownika kompaktowy sprzęt gotowy do aplikacji proszkowej:

  • najwyższa jakość wykończenia: wysoki poziom napowietrzania dla płynnej i stałej aplikacji wymagających proszków;
  • wydajność aplikacji proszku: technologia TEC5;
  • łatwość obsługi: mniej niż dwie minuty od szkolenia do działania.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...