• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.10 - 31.12 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  4 miesiące temu  20.01.2022, ~ Administrator   

  Firma Jotun, producent farb proszkowych, dostrzega zapotrzebowanie na wykończenia, które są jednocześnie piękne i przyjazne dla środowiska. Dlatego oferuje kolekcję wykończeń przeznaczoną specjalnie dla branży meblarskiej.

  Kolekcja Imagination nie jest zwykłym zbiorem tradycyjnych kolorów i efektów. Wręcz przeciwnie – podobnie jak cała branża nieustannie się rozwija i zmienia. Tak samo jak wygląd mebli zmienia się zgodnie z obowiązującą modą, stylem czy zapotrzebowaniem rynkowym, tak jest też w przypadku kolekcji Imagination. Każdy oferowany kolor został skrupulatnie wybrany spośród wielu dostępnych. Jednakże te pożądane odcienie są tylko wierzchołkiem góry lodowej dostępnych możliwości.

  Odkryj kolory i efekty, które pomogą wcielić Twoje wizje w życie:

  Seria Neutrals

  Pierwsza seria z kolekcji Imagination starannie dobranych odcieni neutralnych inspirowana minimalistycznym skandynawskim stylem. Kolory były inspirowane grą światła i cieni, a każdy z nich odzwierciedla inne spektrum.

  Nowa seria Classics

  Zróżnicowana paleta dziesięciu współczesnych pasteli mocno inspirowana łagodną wiosną w dzielnicy Art Deco w Miami. Kolory są lekkie i kojące, a jednocześnie pełne charakteru.

  Seria industrialna Luxe

  Luksusowe i wyraziste odcienie zestawione z industrialną surowością zapewniają niesamowity balans pomiędzy ekstrawagancją i oryginalnością. Rustykalna, nostalgiczna kolekcja w barwach ziemi symbolizuje wszystko, co dobre w łączeniu tradycji z nowoczesnością. Rzuca wyzwanie zmysłom i inspiruje do zmian.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...