• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Jasnoniebieski kolor już jest widoczny na powierzchniach urządzeń w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym oraz elektroniki użytkowej. Dzięki nowym wykończeniom, a także efektom kolorystycznym, Inspirujący Błękit (ang. Bright Skies) wnosi powiew świeżego powietrza do siedemnastej edycji modnej kolekcji ColorSurfaces.

  Obszerne badania trendów globalnych przeprowadzone przez zespół ekspertów AkzoNobel i międzynarodowych projektantów pokazują, że ostatnie wydarzenia na świecie zmieniły nasze podejście do społecznych, ekonomicznych i środowiskowych aspektów życia. Ponownie doceniamy to, co naprawdę jest ważne. Jesteśmy też gotowi na nowe, świeże podejście do naszego otoczenia.

  – ColorSurfaces to coroczna kolekcja trendów w obszarze specjalistycznych powłok, którą opracowujemy, aby pobudzić wyobraźnię naszych klientów z branży motoryzacyjnej, lotniczej i elektroniki użytkowej – mówi Stephie Sijssens, Global Color Design Manager w AkzoNobel. – Łączy szeroko zakrojone badania globalnych trendów konsumenckich, kompleksowe badania produktów, dogłębną analizę kolorów i wiedzę światowej klasy ekspertów branżowych. Następnie wspólnie z klientami staramy się zaprojektować idealne wykończenia pasujące do wyposażenia wnętrz samochodów, siedzeń samolotów, telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych. Palety kolorów są punktem wyjścia i do nich dopasowujemy wszelkie wymagania estetyczne i użytkowe.

  Aby uzupełnić istniejącą gamę ColorSurfaces, w tym roku po raz pierwszy zostanie wprowadzona dedykowana kolekcja dla segmentu kabin lotniczych.

  Nowa kolekcja trendów ColorSurfaces Edition 17 składa się z czterech motywów kolorystycznych prezentujących gamę modnych wykończeń i efektów specjalnych. W każdym motywie uwzględniony jest Inspirujący Błękit (ang. Bright Skies) – Kolor Roku 2022, aby pokazać możliwości wykorzystania tego koloru na różnych rynkach.

  • Motyw 01 – kolory do biur: odświeżanie otoczenia, dzięki ciepłym, jasnym oraz beżowym odcieniom i naturalnym materiałom z wyczuwalną teksturą – zwłaszcza w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami
  • Motyw 02 – kolory do stref relaksu: połączenie natury z codziennym życiem za pomocą eleganckich zieleni i kwiatowej kolorystyki, które uzupełniają lub kontrastują z naturalnymi materiałami i teksturami
  • Motyw 03 – kolory do pracowni: poszukiwanie komfortu i inspiracji w sztuce, która niesie za sobą marzycielskie wykończenie z efektem połączenia nieregularnych jasnych brył, miękkich metalicznych dodatków oraz odblaskowej kompozycji świateł
  • Motyw 04 – kolory do otwartych przestrzeni: wyrwanie się ze społecznych baniek, aby tworzyć lepszy świat, wypełniając puste przestrzenie i promując otwartość dzięki neutralnym odcieniom i półprzezroczystym materiałom

  Przedstawione powyżej palety kolorów oferują odcienie, wykończenia i efekty, które można łatwo łączyć, tworząc różnorodne kompozycje kolorystyczne. W porozumieniu z zespołem projektowym AkzoNobel Automotive and Specialty Coatings można również opracować indywidualne odcienie i wykończenia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata