• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 24.01.2022-24.01.2023 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  2 miesiące temu  26.04.2022, ~ Administrator   

  Nowa linia produkcyjna farb proszkowych w Eko-Color

  Firma Eko-Color z Bytowa produkująca farby proszkowe, której stale towarzyszy idea rozwoju, powiększyła swój park maszynowy. Na początku bieżącego roku uruchomiła nową linię produkcyjną, która zapewnia firmie zdecydowanie większe możliwości produkcyjne. 

  Posiadanie tej linii gwarantuje większą efektywność produkcyjną, wysoką jakość wytwarzanych farb proszkowych, doskonałe planowanie produkcji oraz ciągłość dostaw do klientów. − Rozwijamy się na wielu płaszczyznach − mówi Zygmunt Krzysztof Dyks, dyrektor zarządzający w firmie Eko-Color. − Najnowsza inwestycja jest naturalną odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie rynku na nasze farby proszkowe. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe podejście, tym samym na szybką realizację zamówień oraz na nasze wsparcie w sytuacji pilnego zrealizowania własnego projektu. Nowa linia produkcyjna to kolejny istotny krok w rozwoju naszej firmy. To inwestycja w przyszłość. 

  O firmie
  Eko-Color Sp. z o.o. powstała w roku 2010 jako firma z polskim kapitałem, bazująca na zespole pracowników z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w produkcji farb proszkowych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu oraz determinacji całego ówczesnego zespołu spółka szybko odniosła sukces, co zaowocowało i sprawiło, że Eko-Color dostarcza obecnie szeroką gamę farb proszkowych do klientów nie tylko w Polsce. W listopadzie 2014 r. spółka została zakupiona przez szwajcarską firmę Ebuggo AG, a w 2019 r. oficjalnie dołączyła do KABE Swiss Group i jest obecnie częścią grupy specjalizującej się w produkcji farb proszkowych na rynek europejski. 

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata