• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Ekologia i Ochrona Zdrowia

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  25.05.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Interpon, marka należąca do AkzoNobel, uruchomił nową inicjatywę mającą na celu pomoc producentom i lakiernikom stosującym farby proszkowe Interpon w lepszym zarządzaniu i zmniejszeniu ilości zużywanej przez nich energii, aby stawić czoła rosnącym kosztom energii i spełnić przyszłe cele zrównoważonego rozwoju.

  Inicjatywa bada, jak nawet niewielkie zmiany w procesie malowania proszkowego mogą mieć duży wpływ na wartość i ilość zużywanej energii. Inicjatywa opiera się na kalkulatorze oszczędności energii, który dostarcza klientom pierwszych wskazówek dotyczących potencjalnych oszczędności energii i redukcji śladu węglowego, jakie mogą osiągnąć. Ponadto kalkulator oferuje dokument zawierający wskazówki dotyczące oszczędności energii, który pokazuje, jak proste środki, takie jak sprawdzenie wycieków w systemach sprężonego powietrza, poprawa izolacji i zapewnienie, że wszystkie urządzenia procesowe są regularnie serwisowane i konserwowane, mogą przyczynić się do większej efektywności.

  Inicjatywa Interpon pokazuje również, jak różne produkty mogą przyczynić się do jeszcze większej efektywności energetycznej poprzez właściwości utwardzania w niskiej temperaturze (np. Interpon 610 Low-E, Interpon ACE Low-E i Interpon 700 HR) lub opcje powłoki jednowarstwowej (np. Interpon Redox One Coat).

  − Zrównoważony rozwój ma kluczowe znaczenie dla nas wszystkich, a pomoc naszym klientom w zmniejszeniu zużycia energii jest jednym z wielu sposobów, w jaki możemy wspólnie z nimi i dla nich pracować nad realizacją naszych wspólnych ambicji. AkzoNobel rozpoczął już własną podróż, zmniejszając emisję dwutlenku węgla w całym swoim łańcuchu wartości o 50 proc. do 2030 roku − stwierdza Remco Maassen van den Brink, dyrektor marketingu AkzoNobel Powder Coatings.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...