• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Budownictwo

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  06.08.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Kiedy projektujesz, pragniesz stworzyć coś niezwykłego. Chcesz, aby Twoje budynki były na czasie, aby wyróżniały się z tłumu i budowały trwałe dziedzictwo. Farba proszkowa Interpon Précis Ultra Matt umożliwia nadanie ultramatowym powierzchniom blasku i luminescencji, tworząc powierzchnie, które pozwalają światłu po nich „tańczyć”.

  Nowy Interpon Précis Ultra Matt firmy AkzoNobel tworzy efekt imitacji drobnego minerału, który zmienia wygląd powierzchni nieodblaskowych w zależności od sposobu, w jaki odbija się od nich światło. A dzięki supertrwałości popartej 25-letnią gwarancją, architekci mogą teraz zapewnić swoim dziełom najwyższy poziom ochrony i najlepszą jakość wykończenia.

  Zrównoważony wybór

  Domagamy się bardziej ekologicznego i bezpiecznego świata. Dlatego Interpon Précis Ultra Matt, wsparty Środowiskową Deklaracją Produktu potwierdzającą zrównoważony charakter wyrobu w całym cyklu jego życia, nie tylko zapewnia niesamowity wygląd, ale również pomaga realizować zrównoważoną przyszłość.

  Realizowanie marzeń

  Interpon Précis Ultra Matt nie tylko tworzy nowy świat możliwości dla ultramatowych powierzchni, ale jest również dostępny w inspirującej gamie modnych odcieni jednolitych i metalicznych.

  Wygląd, który trwa

  Dzięki superwytrzymałej wydajności popartej 25-letnią gwarancją, a także znacznie większej trwałości połysku, odporności na zmianę koloru i integralności powłoki, możesz mieć pewność, że budynki pozostaną symbolami kreatywności i blasku przez wiele lat.

  Poparte testami

  Farba Interpon Précis Ultra Matt, zaprojektowana, aby spełnić wymagania Qualicoat Class 2, zachowa swój wygląd przez długi czas, ponieważ została przetestowana, by przetrwać 5 lat w warunkach południowej Florydy bez większych zmian w kolorze i utraty połysku.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...