• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 2(136)/2022

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  miesiąc temu  12.05.2022, ~ Administrator   

  Juan Puerta (po lewej), manager ds. inwestycji w firmie Victaulic Polska Sp. z o.o., oraz Artur Kozłowski, przedstawiciel generalnego wykonawcy − firmy EKO BHL Sp. z o.o., który nadzorował projekt.

  Juan Puerta (po lewej), manager ds. inwestycji w firmie Victaulic Polska Sp. z o.o., oraz Artur Kozłowski, przedstawiciel generalnego wykonawcy − firmy EKO BHL Sp. z o.o., który nadzorował projekt.

  Strona 3 z 3

  − Czy poleciłby Pan firmę EKO BHL Sp. z o.o. jako godnego zaufania dostawcę?
  − Jeśli komuś nie zależy na wysokiej jakości, profesjonalizmie i partnerskim podejściu do realizacji, to nie. Wszystkim tym, którzy stawiają na jakość, profesjonalizm i zaangażowanie − z pewnością tak. 

  Założenia inwestora w kwestii systemu aplikacji farby 
  Klient wymagał nowoczesnych rozwiązań minimalizujących pracę operatorów, o wysokiej klasie bezpieczeństwa, spełniających amerykańskie i europejskie normy BHP. Kolejnym wymogiem stawianym urządzeniom Gema jest stosowanie najnowszych technologii dostępnych na rynku.
  W związku z oczekiwaniami klienta firma EKO BHL zaproponowała: dwie najnowszej generacji kabiny Gema MagicCompact EquiFlow do szybkiej zmiany koloru wyposażone w innowacyjne centrum proszkowe OptiCenter All-in-One − pierwszą w branży jednostkę sterującą pistoletem proszkowym, łączącą elektrostatykę i zasilanie poprzez inżektor w jednym kompaktowym urządzeniu.
  Do każdej kabiny podłączone są dwa worki BigBag. Możliwe jest również zasilanie proszkiem z kartonu. Aby spełnić zarówno europejskie, jak i amerykańskie normy bezpieczeństwa, instalacja została wyposażona w system przeciwpożarowy STS. Filtr końcowy został rozbudowany o komory dekompresyjne, które w przypadku wybuchu rozproszą uwolnioną energię oraz antywybuchowy zawór zwrotny oddzielający komorę filtracyjną. 

  Victaulic – rozwiązania na najwyższym poziomie

  Victaulic jest wiodącym producentem rozwiązań z zakresu mechanicznego łączenia rur. Firma tworzy technologie i świadczy usługi inżynierskie, które odpowiadają na najbardziej złożone wyzwania związane z rurociągami, przed jakimi stają inżynierowie, właściciele obiektów, wykonawcy i dystrybutorzy. Victaulic jest zintegrowany z inżynierią, badaniami, rozwojem produktów i produkcją, co zapewnia jakość we wszystkich zakładach produkcyjnych firmy na całym świecie. Rozwiązania tej firmy pozwalają ludziom pracować szybciej, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo, zapewniając niezawodność i maksymalizując wydajność.

  EKO BHL − rzetelność, doświadczenie i innowacyjność

  EKO BHL Sp. z o.o. jest od przeszło 30 lat firmą związaną z technologią malowania proszkowego. Oferuje kompleksową obsługę lakierni proszkowych – dobór urządzeń oraz akcesoriów do malowania proszkowego (ręczne aplikatory proszkowe Gema OptiFlex, automatyczne kabiny proszkowe Gema, kompletne linie lakiernicze do malowania proszkowego, suszarki, piece, przygotowanie powierzchni, systemy transportu itp.), jest dostawcą kompletnych malarni, zapewnia dostawę do zamawiającego, montaż, rozruch mechaniczny, rozruch technologiczny, szkolenie obsługi i nadzoru technicznego oraz przekazanie malarni do eksploatacji. Gwarantuje uzyskanie optymalnych kosztów malowania. Dysponuje lakiernią przeznaczoną do szkoleń i prób lakierniczych. 

  Grzegorz Petka
  redakcja@lakiernictwo.net

  GALERIA ZDJĘĆ

  Instruktorzy malowania proszkowego
  Firma EKO BHL prowadzi szkolenia obsługi i nadzoru technicznego. Na zdjęciu po prawej Henryk Tuszko, właściciel spółki.
  Do każdej kabiny podłączone są dwa worki BigBag.
  Jedna z kabin Gema MagicCompact EquiFlow do szybkiej zmiany koloru wyposażona w centrum proszkowe OptiCenter All-in-One.
  Dwupoziomowy automatyczny system transportu malowanych detali, mimo skomplikowanego układu, doskonale spełnia swoje zadanie.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 2(136)/2022

  Reklama
  C1 - prenumerata