• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Budownictwo

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  06.05.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Kolekcja IGP-LivingSurfaces to żywe, niejednorodne powierzchnie i akcenty kolorystyczne. Farby proszkowe z tej serii zapewniają charakterystyczne, a przy tym niepowtarzalne efekty, na co pozwalają delikatne wariacje tekstury oraz rozprowadzenia pigmentu. Tak jak w przypadku dwóch kamiennych bloków pochodzących z tego samego kamieniołomu, zauważalne będą optyczne różnice, wspólnie tworzące niepowtarzalne dzieło sztuki.

  Kategorie produktów z serii IGP-LivingSurfaces należą do jednej z trzech klas powierzchni: „struktura ziarnista (tynk drobnoziarnisty)” albo „struktura falista” czy „mikrotekstura – efekt nakrapiany”. Wszystkie grupy produktów IGP-LivingSurfaces wchodzą w skład serii farb proszkowych wysoce odpornych na oddziaływanie warunków atmosferycznych.

  Do tej pory możliwe było jedynie powlekanie tych strukturalnych powierzchni w ramach systemu dwuwarstwowego. Jednak systemy o wyrazistej strukturze wymagające dwuwarstwowej aplikacji często po procesie powlekania powodują, że prawidłowe połączenia segmentowych elementów konstrukcyjnych są trudne do wykonania.

  Dostępne teraz w wielu wersjach kolorystycznych produkty typu „efekt nakrapiany” (591TC-A11/592SC-A10) charakteryzują się delikatną mikrostrukturą, a przy tym konieczna jest jedynie jednowarstwowa aplikacja. Jednocześnie intensywność barw w niczym nie ustępuje wariantom o grubszych strukturach ziarnistych.

  Farby proszkowe z kolekcji IGP-LivingSurfaces można stosować na wszystkich elementach do tej pory wiążących się z trudnościami w powlekaniu – a więc na przykład na ościeżnicach okiennych i ich połączeniach czy elementach typu „press-pass”, takich jak skrzydła okienne i listwy przyszybowe.

  Więcej informacji TU

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...