Szukaj

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 5(115)/2018

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  6 miesięcy temu  19.10.2018, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  Prawdziwe gwarancje na powłoki proszkowe

  Czym jest gwarancja? Zazwyczaj jest to pisemne świadczenie gwarancyjne deklarujące odpowiedzialność producenta za naprawę lub wymianę defektu produktu lub jego części. Oferta premium producentów farb proszkowych powinna zawierać nie gwarancję na produkt, ale na powłoki. I to na budynku. Mrzonki? Niekoniecznie. Choć jest to bardzo rzadko spotykane.

  Od lat 80. ubiegłego wieku oferowane są gwarancje na farby proszkowe dla architektury, co istotne, nie tylko na sam produkt, ale na powłoki na wymalowanym elemencie. Nasze długoletnie doświadczenie w produkcji, możliwość badania powłok w czasie rzeczywistym, spowodowały rozszerzenie okresów gwarancyjnych dla wszystkich farb z serii Interpon D.
  Współczesne konstrukcje fasadowe opierają się w większości na elementach aluminiowych. Powlekanie powierzchni aluminium konstrukcyjnego zapewnia głównie ochronę przed korozją, ale równocześnie oferuje duże możliwości estetycznego wykończenia elementów architektonicznych pozwalających na spełnianie najodważniejszych idei. Historycznie rzecz biorąc, pierwszą ochroną stosowaną na aluminium było anodowanie (profile architektoniczne) około 1930 r., natomiast organiczne powłoki zostały wprowadzone w 1950 roku. Ostatecznie to wynalezienie malowania proszkowego wprowadziło aluminium na...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  1991 vs 2017. Mission Hospital w Mission Viejo w Kalifornii – 27 lat temu fasada została pomalowana farbami Interpon D2000, ciągle w dobrej formie.
  1991 vs 2017. Mission Hospital w Mission Viejo w Kalifornii – 27 lat temu fasada została pomalowana farbami Interpon D2000, ciągle w dobrej formie.
  Westminster Abbey w Londynie. Fot. Alan Williams.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony