• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  Ekonomia lakierowania

  28 dni temu  25.06.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Międzynarodowy producent sprzętu do malowania proszkowego, firma J. Wagner GmbH, zaprezentowała Flowsense, nowy system, który mierzy i w pełni automatycznie kontroluje wydajność farby proszkowej, umożliwiając klientowi nakładanie warstwy o stałej grubości.

  Inteligentny system Flowsense stale monitoruje przepływ farby proszkowej i porównuje nakładaną ilość z wartościami docelowymi. Dokładne odniesienie dozowania można zapisać w recepturze i jest ono stale powtarzalne, bez konieczności ręcznych korekt. Każdy pojedynczy element podający jest wyposażony w precyzyjne czujniki pomiarowe, aby wykrywać wydajność farby proszkowej w g/min indywidualnie dla każdego pistoletu. Ilość proszku jest stale regulowana, a odchylenia są automatycznie korygowane.

  Ponadto nowa technologia opracowana przez J. Wagner GmbH zostanie również zintegrowana z platformą informacyjną i zarządzającą COATIFY. Flowsense dostarcza również informacji o aktualnym stanie dysz kolektora. Dane mogą być wyraźnie wizualizowane na ekranie dotykowym centrum proszkowego w systemie sygnalizacji świetlnej.

  W skrócie

  Flowsense przenosi podawanie proszku za pomocą technologii inżektorowej na nowy poziom:

  • w pełni automatyczna kontrola ilości proszku,
  • zapewnia stałą grubość powłoki,
  • niezawodnie powtarzalne wyniki,
  • zmniejsza wymaganą ilość farby.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...