Szukaj

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 2(118)/2019

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  ponad rok temu  30.04.2019, ~ Administrator   

  Seria „Optimum” wyznacza nowe standardy w zakresie wyglądu i trwałości powierzchni.

  Seria „Optimum” wyznacza nowe standardy w zakresie wyglądu i trwałości powierzchni.

  Nowe produkty SuperDurable przeznaczone do zastosowań architektonicznych  

  Jako jeden z pionierów produkcji farb proszkowych firma Axalta Coating Systems ponad 20 lat temu wprowadziła drobnostrukturalne farby proszkowe dla rozwiązań architektonicznych. Od tamtej pory oryginalne powłoki o piaskowym wykończeniu wyznaczyły nowe wzorce w projektowaniu elewacji. Aktualnie Axalta prezentuje nową generację farb proszkowych o drobnej strukturze w jakości „Optimum”. 

  Oferowane w kolorach RAL farby posiadają doskonałe właściwości wizualne i techniczne. Udoskonalone parametry fizyczne gwarantują większą produktywność i zapewniają doskonałe pokrycie krawędzi i naroży. W efekcie pozwala to na mniejsze zużycie farby w porównaniu do standardowych produktów i umożliwia wzrost wydajności linii z jednoczesną redukcją odpadów produkcyjnych.
  Seria „Optimum” wyznacza nowe standardy w zakresie wyglądu i trwałości powierzchni. Wyjątkowo wytrzymała powłoka zachwyca równomierną drobną strukturą oraz supermatowym wykończeniem. Dodatkowo powierzchnia cechuje się zwiększoną odpornością na zarysowania i inne uszkodzenia oraz promieniowanie UV. Kolekcja „Optimum” Fine Texture posiada certyfikaty Qualicoat klasy 2 i GSB Master. Obecnie jest dostępna w 25 kolorach RAL – paleta kolorystyczna zostanie poszerzona w najbliższej przyszłości.                

  O firmie Axalta Coating Systems
  Axalta to czołowa globalna firma działająca wyłącznie w branży powłok, która oferuje swoim klientom innowacyjne, kolorowe, piękne i przyjazne dla środowiska rozwiązania. Nasze farby, stosowane do malowania elementów pojazdów lekkich OEM i pojazdów użytkowych, silników elektrycznych, budynków, rurociągów oraz naprawiania powłok lakierniczych, opracowano z myślą o przeciwdziałaniu korozji, zwiększeniu produktywności i wydłużeniu trwałości zabezpieczanych materiałów. 150 lat w branży powłok zapewniło firmie Axalta i jej 13 300 pracownikom doświadczenie, dzięki któremu mogą coraz lepiej służyć ponad 100 000 klientów w 130 krajach, oferując najlepsze farby, systemy aplikacji i technologie. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na: axalta.com i obserwuj konto @Axalta na Twitterze i LinkedInie.

  Axalta 
  www.axalta.com/pl

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony