• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Motoryzacja

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  02.06.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Ekspertyza kolorystyczna leży u podstaw nowej gamy farb proszkowych Interpon A1243 do ochrony i ulepszania zacisków hamulcowych, zapewniając producentom samochodów tradycyjnych i elektrycznych styl, którego wymagają, w połączeniu z doskonałymi osiągami mechanicznymi przez cały okres eksploatacji na drodze.

  Ponieważ producenci OEM samochodów skłaniają się ku większym obręczom kół w niektórych modelach i bardziej „otwartej” konstrukcji, zaciski hamulcowe stały się stylowymi akcesoriami samymi w sobie. Kolory i wykończenia − zwłaszcza jaskrawe żółcie i czerwienie, ale także błękity i zielenie z metalicznymi pigmentami i innymi efektami specjalnymi − są szczególnie modne i popularne w przypadku samochodów o bardziej sportowym charakterze.

  Producenci pojazdów elektrycznych, którzy wymagają większych i bardziej wytrzymałych zacisków hamulcowych i powiązanych komponentów, by sprostać zwiększonej mocy pojazdu, również odwracają to na swoją korzyść, czyniąc zaciski cechą charakterystyczną ich designu. Dotyczy to zwłaszcza modeli z wyższej półki, w których kolory, wykończenia i style zacisków hamulcowych są dobierane tak, aby harmonizowały z ogólnym wyglądem samochodu i zapewniały płynne połączenie z marką.

  Kolory z gamy farb proszkowych Interpon A1243 są dostosowane do wzorów i stylów wymaganych przez producentów OEM samochodów. Kolory mogą być również wykonane na zamówienie, aby uzupełnić kolory nadwozia i wykończenia.

  Pod względem wydajności, pojedyncza powłoka Interpon A1243 łączy w sobie doskonałe właściwości mechaniczne z wysoką ochroną przed korozją, chemikaliami (np. benzyną) i pyłem hamulcowym, dzięki czemu zaciski są łatwiejsze do czyszczenia. Powłoka proszkowa zapewnia również odporność na odpryski i ogólne zużycie, a także szczególną ochronę przed promieniowaniem UV, która wynika z rozmiaru i konstrukcji kół.

  Gustavo Carvalho, dyrektor ds. globalnego segmentu motoryzacyjnego, mówi, że innowacje stojące za nową gamą farb proszkowych są znaczące. − Producenci OEM wymagają wysokiej wydajności i ochrony przed pyłem hamulcowym oraz agresywnymi chemikaliami i olejami, na które narażone są zaciski hamulcowe − mówi. − To standard. Ale oczekują również koloru oraz stylu, i tu liczy się nasza prawdziwa innowacyjność i doświadczenie: pójście o krok dalej z powłokami, które łączą wyjątkowy wygląd z wytrzymałym, trwałym wykończeniem.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...