Szukaj

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 6(116)/2018

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  5 miesięcy temu  03.01.2019, ~ Administrator   

  Low-E to nazwa serii farb AkzoNobel dla wszystkich produktów opartych na poliestrach, które można utwardzać wydajniej niż inne standardowe produkty Interpon.

  Low-E to nazwa serii farb AkzoNobel dla wszystkich produktów opartych na poliestrach, które można utwardzać wydajniej niż inne standardowe produkty Interpon.

  Strona 1 z 2

  Powłoki proszkowe o grubej strukturze utwardzane w niższej temperaturze

  Zasłyszane w pewnej kolejce słowa uświadomiły nam, że nic tak nie przemawia do ludzkich serc jak ekonomia. Można chcieć umrzeć za kraj, ale płacić za niego? Za segregację śmieci? Segregować je w ogóle? Dopłacać do emisji CO2? Do nowych technologii?

  Dopóki jesteśmy związani ze światem technologiami, gospodarką, wydobyciem surowców, wytwarzaniem produktów, to, niestety, gdy my niszczymy świat, świat niszczy nas. Tego nie da się rozłączyć. Jak naczynia połączone, choć zdaje nam się, że jakiż to może mieć wpływ na nas? Jesteśmy liczeni w miliardach, a Ziemia jest jedna. Jest szansa, że nie wszystkich dotknie ta degradacja. A jednak. 50 tys. Polaków umiera rok do roku przez smog. Dwie Bochnie. W 10 lat – liczebnie cały Poznań.
  Świadomość i odpowiedzialność społeczna na szczęście stale rośnie. Ciągle poszukuje się rozwiązań, które łączą odpowiedzialny biznes z ekonomią. Z korzyścią nie tylko dla firmy, ale dla nas, użytkowników, ludzi i środowiska. Jako firma AkzoNobel ciągle poszukuje takich dróg, które dają najlepsze rozwiązania – dla całego systemu naczyń połączonych. Farby, które radzą sobie lepiej z...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony