Szukaj

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 3(119)/2019

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  5 miesięcy temu  10.06.2019, ~ Administrator   

  Powłoki proszkowe EcoPolifix zapewniają długotrwały, niezmienny wygląd oraz doskonałą ochronę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi i korozją.

  Powłoki proszkowe EcoPolifix zapewniają długotrwały, niezmienny wygląd oraz doskonałą ochronę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi i korozją.

  Superwytrzymałe powłoki proszkowe do zastosowań architektonicznych

  Farby proszkowe do zastosowań architektonicznych, ze względu na wysokie wymagania dotyczące rozwiązań w nowoczesnych konstrukcjach pojawiających się w zurbanizowanym krajobrazie, stają się coraz bardziej doskonałe. Systemy proszkowe EcoPolifix (dystrybutorem w Polsce jest firma EcoLine) otwierają zupełnie nowe perspektywy, jeśli chodzi o funkcjonalność tych powłok. 

  Produkty architektoniczne są znane z tego, że posiadają jedne z najbardziej wymagających norm w przemyśle. Powłoki dla produktów budowlanych muszą posiadać odpowiednie właściwości do przeciwstawiania się silnym wiatrom, wilgotności, morskiemu klimatowi, słońcu i promieniowaniu ultrafioletowemu przy jednoczesnym utrzymaniu ich oryginalnego wyglądu przez długie lata użytkowania. Długoterminowa wydajność odpowiednio przygotowanych powierzchniowo i następnie polakierowanych proszkowo części aluminiowych wyznaczyła nowe standardy w zakresie tego typu aplikacji. Farby proszkowe EcoPolifix są specjalnie zaprojektowane dla potrzeb architektów.
  Produkty znane jako Superdurable udowodniły już, że zapewniają trwałość wyglądu i niezwykłą odporność na warunki atmosferyczne oraz korozję. 
  Inżynierowie ds. rozwoju EcoPolifix stworzyli rozwiązania systemowe z właściwościami „szytymi na miarę” pod konkretne wymagania...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony