• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 3(137)/2022

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  ponad rok temu  19.07.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 5

  Strona 1 z 3

  Farby, urządzenia, technologie: kompleksowo i innowacyjnie 

  Krótko o nas? Zgrany zespół okazał się kluczem do sukcesu. Łączy nas wspólny cel, którym jest wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Udaje się nam go osiągnąć dzięki wzajemnej współpracy i nieustannemu rozwojowi naszej firmy.

  Specjaliści w branży lakierniczej
  SURFIN Polska Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów farb proszkowych, artykułów lakierniczych, urządzeń niezbędnych do wyposażenia każdej lakierni oraz środków ochrony indywidualnej. Zajmujemy się zarówno obsługą małych, lokalnych firm, jak i dużych przedsiębiorstw na terenie całej Polski i poza granicami. Naszym celem jest kompleksowe i innowacyjne podejście do potrzeb naszych Klientów. 

  Jesteśmy z Wami od lat
  Nasze początki sięgają roku 1996, kiedy otworzyliśmy siedzibę firmy w Bielsku-Białej. Zaczynaliśmy jako mały zakład, dzisiaj jesteśmy prężnym i stale rozwijającym się przedsiębiorstwem. Po ponad 25 latach działań w branży lakierniczej wiemy, jakie są wymagania Kontrahentów względem dostawcy. Przez te wszystkie lata nie tylko zyskaliśmy duże doświadczenie, ale również podjęliśmy współpracę z najważniejszymi firmami z sektora lakiernictwa proszkowego.

  Oferujemy produkty topowych producentów
  Aby zapewnić wysoką jakość dystrybuowanych przez nas produktów, współpracujemy tylko z najlepszymi przedsiębiorstwami w branży. Sprzedajemy towary firm, które znajdują się w czołówce rankingów sektora lakiernictwa na rynku światowym. Jesteśmy dumnymi dystrybutorami towarów firm:

  • Sherwin-Williams − światowy lider w produkcji i rozwoju powłok lakierniczych oraz produktów podobnych;
  • Wagner Polska − lider w sprzedaży zaawansowanych oraz prostych w obsłudze maszyn służących do nanoszenia powłok lakierniczych. Należą do nich przede wszystkim pistolety do malowania, a także wszelkie inne urządzenia malarskie, które mają zastosowanie w przypadku lakierowania przemysłowego;
  • Serwis-Tech − firma specjalizująca się w produkcji kompletnych linii do malowania proszkowego;
  • Kiesow Polska − wiodący producent materiałów w dziedzinie chemicznej obróbki powierzchni wszelkiego typu metali i tworzyw sztucznych. 

  Poznaj nas bliżej
  Sprzedaż farb proszkowych jest podstawą naszej działalności. Wydajne farby proszkowe poliestrowe, epoksydowe oraz poliestrowo-epoksydowe z naszej oferty dostępne są w pełnej palecie RAL. Nasi Kontrahenci mają również możliwość indywidualnego dopasowania koloru farby na podstawie wzornika NCS i Pantone, które posiadają ogromny wybór barw spośród ponad 3000 pozycji. To gwarancja uzyskania perfekcyjnego odcienia. Kupując u nas, Klienci mogą przebierać w różnych stopniach połysku: połysk, półpołysk, półmat oraz mat. Wykończenie strukturalne to kolejna właściwość, którą możemy dopasować do potrzeb naszych Kontrahentów. Dystrybuujemy zarówno farby gładkie, jak również o drobnej lub grubej strukturze.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...