• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  ponad rok temu  01.12.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Lakiernia FOSEKO oferuje usługi na najwyższym poziomie

  Centrum Malowania Proszkowego FOSEKO o powierzchni 1500 mkw. zlokalizowane jest w Inkubatorze Technologicznym w Białogardzie. Wyposażone jest w automatyczną linię do malowania proszkowego elementów stalowych, aluminiowych i ocynkowanych.

  FOSEKO to nowoczesna, prężnie rozwijająca się i działająca z sukcesem  firma, która doskonale rozumie potrzeby swoich klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw. Pracownicy firmy dbają o jakość i estetykę wykonania wszystkich elementów. 
  Bardzo dobra organizacja pracy na wszystkich szczeblach produkcyjnych oraz wysoka wydajność pracy pracowników – to atuty, które stanowią fundament sukcesów firmy FOSEKO. Lakiernia wykonuje trudne i nietypowe zlecenia dla najbardziej wymagających klientów. Jest liderem w branży nakładania powłok ochronno-dekoracyjnych na elementy metalowe metodą malowania proszkowego pod względem jakości, terminowości i unikatowej obsługi klientów.

  Malowanie proszkowe 
  Linia do malowania proszkowego została zbudowana przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń i wysokiej jakości technologii wiodących światowych firm, takich jak: Nordson (USA), Wagner (Niemcy), Lechler (Niemcy), Bosch-Rexroth (Niemcy), Ferroli (Włochy), Eurowater, Siemens (Niemcy). Profesjonalny sprzęt, jak i wykwalifikowana obsługa gwarantują wysoką jakość uzyskanej powłoki.

   
  Standardowe wymiary konstrukcji przeznaczonych do malowania proszkowego: 
  3000 × 450 × 1600 (długość × szerokość × wysokość) 
  2000 × 850 × 1600 (długość × szerokość × wysokość) 
  Waga: 200 kg (większe gabaryty na zapytanie). 

  Nasi lakiernicy wymalowali już ponad milion metrów kwadratowych powierzchni i ta cyfra wciąż rośnie. Baza naszych klientów podwoiła się w ciągu ostatnich dwóch lat. Te cyfry to najlepsze potwierdzenie ich zaufania.

  Przygotowanie powierzchni 
  Przygotowanie mechaniczne odbywa się poprzez proces śrutowania, który jest podobny do procesu piaskowania, z tą różnicą, że wykorzystuje się tutaj śrut metaliczny, dzięki któremu można uzyskać jeszcze wyższą chropowatość powierzchni, zwiększając tym przyczepność farb stosowanych dla najbardziej wymagających warunków eksploatacji.

  Chemiczne przygotowanie powierzchni elementów metalowych odbywa się w myjce natryskowej, która posiada sześć stref procesowych. Myjka natryskowa przygotowuje powierzchnię elementów metalowych w procesie tradycyjnym, tj. odtłuszczanie z fosforanowaniem żelazowym. Na życzenie klienta podnosimy odporność korozyjną pasywacją.
  Nasza firma korzysta z profesjonalnej obsługi firmy Elhus z Koszalina.               

  Atuty

  • Najwyższa jakość usług
  • Krótkie terminy realizacji
  • Zabezpieczenie towaru do transportu
  • Obsługa kontrahentów z całej Europy
  • Komora śrutownicza
  • Myjnia 6-strefowa
  • Certyfikowane farby światowych producentów (jakość QUALICOAT)

  ul. Kołobrzeska 58, 78-200 Białogard
  tel. 609 603 789
  e-mail: biuro@foseko.pl
  www.foseko.pl

  GALERIA ZDJĘĆ

  Centrum malowania proszkowego
  Centrum malowania proszkowego
  Centrum malowania proszkowego
  Centrum malowania proszkowego
  Centrum malowania proszkowego
  Centrum malowania proszkowego
  Centrum malowania proszkowego

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...