• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 2(136)/2022
  Strona 2 z 2

  – W Polsce działa wiele firm, które oferują systemy maskujące czy zawieszki dla lakierni. W czym Brennpol się wyróżniać?
  – Poprzez szeroki asortyment, jaki mamy w ofercie, długoletnie doświadczenie w branży, indywidualne podejście do każdego klienta i fachowe doradztwo techniczne chcemy, aby klienci wiedzieli, że oprócz zwykłej sprzedaży konkretnych produktów, mogą na nas liczyć w kwestii doradztwa i rozwiązywania problemów. Chcemy wyróżniać się jakością produktów, terminowością dostaw oraz wsparciem dla klientów przy planowaniu nowych inwestycji lub rozszerzaniu swoich działalności związanych z lakierowaniem przemysłowym i nie tylko.

  – Jaką rolę odgrywają elementy maskujące w procesach nakładania powłok przemysłowych? Dlaczego warto je stosować?
  – Elementy maskujące pełnią bardzo ważną rolę w procesie malowania. Zabezpieczają dany obszar detalu przed pomalowaniem, np. gwinty, otwory czy inne istotne powierzchnie. Można je wielokrotnie wykorzystać. Ułatwiają i przyspieszają proces przygotowania detali do malowania. Szeroka gama zatyczek, korków, kapturków i taśm maskujących, które posiadamy w swojej ofercie, przy fachowym doradztwie potrafi przynieść wiele korzyści związanych z wydajnością na liniach lakierniczych.

  – Jakie macie Państwo plany związane z rozwojem firmy?
  – Rynek lakierowania przemysłowego cały czas się rozwija, wchodzą nowe technologie i rozwiązania techniczne. Staramy się być na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku i szybko reagować na nowości. Planujemy rozwinąć sprzedaż produktów w Polsce i dotrzeć do większej liczby firm. Poprzez nasze doświadczenie, doradztwo techniczne i stały kontakt z klientami będziemy mogli dzielić się naszym doświadczeniem i pomagać w dążeniu do doskonałości w procesach lakierowania. Planujemy zwiększyć liczbę ludzi w terenie – doradców techniczno–handlowych, aby nie kojarzono nas tylko z firmą, która handluje, a partnerem, który pomoże i będzie mógł szybko zareagować. Współpracujemy już wiele lat z naszymi dostawcami i chcemy, aby klienci wiedzieli, że jesteśmy w stanie dostarczyć w szybkim tempie także produkty niestandardowe i zapewnić ciągłość ich dostaw. Chcemy się rozwijać, słuchać klientów i dostarczać im kompleksowo to, czego potrzebują w krótkim czasie i w wysokiej jakości. 

  Grzegorz Petka 
  grzegorz.petka@lakiernictwo.net

  GALERIA ZDJĘĆ

  Brennpol reaktywacja
  Brennpol reaktywacja
  Brennpol reaktywacja
  Brennpol reaktywacja
  Brennpol reaktywacja
  Brennpol reaktywacja

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 3
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 2(136)/2022

  Reklama
  C1 - prenumerata