• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  Raport

  ponad rok temu  21.06.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Axalta Coating Systems wydała coroczny magazyn kolorów Vibes, który przedstawia ewolucję kolorów i tekstur w architekturze i designie w branży farb proszkowych. Bezpieczeństwo i połączenie z naturą to dwa kluczowe tematy podkreślone w tegorocznym magazynie.

  Vibes ujawnia pojawienie się palet kolorów, na które wpływ mają takie koncepcje, jak „uziemienie poprzez kolor” i „uspokajająca moc natury”. Badania trendów kolorystycznych pokazują, że kolory oparte na wiekowych materiałach, takich jak drewno czy terakota, zapewniają nawet najbardziej ambitnym konstrukcjom poczucie uziemienia. Zakorzenienie nowoczesności w ponadczasowości takich materiałów wzmacnia związek z ziemią, co wywołuje poczucie głębi i stabilności. Godnymi uwagi przykładami są powłoki proszkowe, takie jak Metallic Earth, Opal Grey i Archival Blue.

  − Nasz coroczny raport trendów Vibes ma na celu podkreślenie zmieniającej się roli koloru i tekstury oraz tego, jak te trendy odgrywają się w architekturze i wzornictwie − powiedziała Sally Put, Global ColourDesign & Communication Manager. − Wzmacniając nasze odkrycia praktycznymi przykładami najlepszych praktyk i analizami ekspertów, naszym celem jest dostarczenie projektantom cennych spostrzeżeń, które mogą zastosować we własnej pracy.

  Wszystkie kolory i tekstury zidentyfikowane w magazynie są dostępne w gamie farb proszkowych Alesta SD, SuperDurable firmy Axalta. Tegoroczny magazyn kolorów Vibes jest dostępny wyłącznie w formacie cyfrowym TU

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...