• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  07.10.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Axalta, dostawca rozwiązań w zakresie powłok dla segmentu architektonicznego i projektowego, zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję farb proszkowych Alesta®SD ICONICA w ramach ekskluzywnej światowej premiery na targach Batimat w Paryżu, Francja (3-6 października).

  Najnowsza kolekcja jest odzwierciedleniem tego, jak zmienił się nasz świat od czasu ukazania się poprzedniej edycji ICONICA w 2017 roku. W tym okresie nastąpiła wyraźna zmiana w zakresie standardów wydajności oraz trendów kolorystycznych i wykończeniowych oraz większa koncentracja na środowisko i jego ochronę. Nowa ICONICA jest doskonałą odpowiedzią na zmieniające się wymagania rynku.

  Wydajność jest centralnym filarem nowej kolekcji ICONICA, która obejmuje gamę produktów Axalta Alesta SD jako standard dla trwałej ochrony powierzchni. Ta oferta produktów oparta jest na superwytrzymałym systemie żywic poliestrowych, który zapewnia estetykę, wyjątkową trwałość i odporność na zarysowania w najbardziej wymagających środowiskach, zgodnie z międzynarodowymi standardami, takimi jak Qualicoat Class 2 i AAMA2604. Kolekcja jest również objęta gwarancją do 25 lat.

  Kolekcja ICONICA wyróżnia się paletą 40 kluczowych wykończeń, które oddają istotę naszych czasów. Pojawienie się w niej 14 nowych kolorów odzwierciedla stopień zmian, jakie zaobserwowaliśmy w ciągu ostatnich pięciu lat, po poważnych, destrukcyjnych wydarzeniach, takich jak kryzys klimatyczny i pandemia.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...