• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  7 miesięcy temu  02.08.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Axalta ogłosiła wprowadzenie na rynek Plascoat PPA571 FR (Flame-Retardant), nowej proszkowej powłoki antykorozyjnej zaprojektowanej w celu ochrony budynków i ratowania życia w przypadku pożarów.

  Korzystając z dziesięcioleci doświadczeń w zakresie technologii termoplastycznych, Axalta opracowała tę nową powłokę w odpowiedzi na podwójne zagrożenie pożarami i toksycznymi oparami, które stanowią poważne niebezpieczeństwo dla ludzkiego życia i zdrowia. Takie powłoki, które mogą być stosowane w różnych środowiskach, są ognioodporne i stanowią barierę dla dodatkowych szkód spowodowanych rozprzestrzenianiem się płomieni.

  W przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na rynku rozwiązań ognioodpornych, Plascoat PPA571 FR nie zawiera halogenku, składnika takiego jak chlor lub brom, co pomaga wyeliminować obecność toksycznych oparów i związany z nimi negatywny wpływ na środowisko.

  O trudnopalności i niskiej toksyczności Plascoat PPA571 FR świadczy jego zgodność z wieloma certyfikatami branżowymi, w tym British Standard 476, EN 45545-2 European Railway Standard for Fire Safety, British Standard 6853, International Maritime Organization FTPC standard, UL 94 -Tests for Flammability of Plastic Materials for Parts in Devices and Appliances. Uznanie przez niezależne organizacje podkreśla siłę działania Plascoat PPA571 FR i jego przydatność do stosowania w różnych środowiskach.

  Plascoat PPA571 FR zapewnia ponadto solidną ochronę przed słońcem, solą i wodą morską, w połączeniu z doskonałą odpornością na uderzenia i ścieranie piaskiem, zapewniając znakomitą wydajność i estetykę dla podłoży ze stali, żelaza i aluminium.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...