• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Procesy Wspomagające

  Technologie Lakiernicze

  Ekonomia lakierowania

  ponad rok temu  26.01.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Aplikacja Gema E-App to innowacyjna funkcja pozwalająca na kontrolę napylania, ulepszając elastyczność i wydajność procesu malowania. To sprawia, że firma Gema jest pionierem w inteligentnej automatyce przemysłowej w malowaniu proszkowym.

  Aplikacja może być używana do kontroli parametrów aplikacji pojedynczego pistoletu, jak i całej grupy pistoletów. Otwiera ona cały szereg możliwości kontroli procesu aplikowania – począwszy od zarządzania linią, po dane dotyczące konserwacji urządzeń.

  Odpowiednie dane dotyczące procesu oraz parametry aplikacji są widoczne na urządzeniu przenośnym i mogą być bezpośrednio regulowane i kontrolowane.

  Obliczenia i statystyki procesu malowania proszkowego są automatycznie dostępne w dowolnym czasie. Zaoszczędza to czas i ulepsza wydajność procesu aplikacji proszku.

  Za pośrednictwem czterech funkcji aplikacji Gema E-App, proces malowania proszkowego może być monitorowany i kontrolowany przez urządzenia przenośne:

  • aplikacja proszku: wszystkie istotne parametry powlekania są dobrze widoczne na urządzeniu Smart i mogą być bezpośrednio dostosowywane i kontrolowane;
  • zarządzanie linią: uzyskaj dane dotyczące produktywności w każdym czasie. Ważne statystyki oraz kalkulacje kosztów produkcji są generowane automatycznie. Harmonogramy konserwacji można łatwo przeglądać za jednym naciśnięciem przycisku;
  • ustawienia: za pomocą tej funkcji zdefiniowana jest konfiguracja OptiStar. OptiStar może być kontrolowane jako pojedyncze urządzenie lub jako grupa jednostek sterujących. Informacje systemowe oraz dane diagnostyczne można łatwo odzyskać i można je przesłać przez e-mail;
  • serwis: bezpośredni dostęp do podręczników użytkownika, jak również strony internetowej Gema.

  Więcej informacji: EKO-BHL Sp. z o.o. – autoryzowany dystrybutor Gema

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne