• Reklama
  A1 multichem 21.11-31.01 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  3 miesiące temu  29.08.2022, ~ Administrator   

  Antybakteryjna farba proszkowa INFRALIT EP/PE 8235 od TEKNOS jest idealnym produktem do pokrywania elementów instalacji w szpitalach, systemach klimatyzacji, sufitach, maszynach chłodzących, itp. dzięki utrudnionemu wzrostowi bakterii na pomalowanej powierzchni.

  Farba INFRALIT EP/PE 8235 jest przetestowana zgodnie z ISO 22196 oraz japońską metodą ba­dania szczelności pokrycia JIS Z 2801. Przeciwbakteryjne powłoki proszkowe od TEKNOS są dostępne w większości kolorów z palety RAL.

  INFRALIT EP/PE 8235 jest farbą prosz­kową opartą na żywicy epoksydowej i po­liestrowej. W podwyższonej temperaturze proszek topi się, utwardza i tworzy osta­teczną powłokę farby. Aktywną substancją antybakteryjną w produktach TEKNOS jest zawierające srebro szkło fosforanowe opar­te na technologii BioCote®. Technologia BioCote® pozwala zachować higieniczną powierzchnię i ma udowodnione właściwo­ści chroniące przed wieloma rodzajami mi­krobów, takich jak bakterie i pleśnie. Epok­sydowo-poliestrowa powłoka proszkowa INFRALIT EP/PE 8235 i przejrzysta po­włoka INFRALIT PE 8435-10 są idealnym rozwiązaniem do stosowania w pomiesz­czeniach wymagających możliwie najwyż­szego poziomu higieny. Przeznaczone są do powierzchni ze stali i aluminium.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...