• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  21.02.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Klienci powłok architektonicznych i przemysłowych w Chinach mogą teraz korzystać z wysokiej jakości farb proszkowych Interpon Ready-to-Ship (RTS) firmy AkzoNobel.

  Nowy asortyment RTS został opracowany z myślą o lakierniach, które potrzebują farb proszkowych dostarczanych szybko i w różnych ilościach. Są one dostępne w gamie kolorów i wykończeń wybranych specjalnie jako najbardziej popularne w różnych gałęziach przemysłu, aby zaspokoić najbardziej pilne z palących zadań.

  Portfolio farb proszkowych RTS to wiele produktów, które znajdują się w magazynie i są łatwo dostępne do wysyłki, często jeszcze tego samego dnia. Co ważne dla lakierników, farby proszkowe mogą być zamawiane w ilościach niemal dowolnej wielkości, już od pojedynczego opakowania, co pozwala ograniczyć ilość odpadów i zapewnić, że to, co zostało zamówione, zostanie wykorzystane.

  Asortyment RTS dla Azji Północnej oferuje wykonawcom produktów architektonicznych dostęp do farb proszkowych Interpon D o sprawdzonej, supertrwałej wydajności. Dostępne są w szerokiej gamie modnych kolorów, tekstur i najnowocześniejszych wykończeń gwarantujących spełnienie nawet najbardziej szczegółowych specyfikacji. Podobnie, gama RTS oferuje wyjątkowe produkty dla rynku przemysłowego, w tym poliestrowe farby proszkowe Interpon 600 i epoksydowe poliestrowe farby proszkowe Interpon 700, które chronią i wzmacniają szeroki zakres podłoży do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...