• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Lakiernictwo Proszkowe

  3 miesiące temu  17.06.2022, ~ Administrator   

  AkzoNobel Powder Coatings stworzył nową, dedykowaną podstronę i centrum zasobów dla klientów oraz osób przygotowujących specyfikacje funkcjonalnych farb proszkowych.

  Klienci mogą dowiedzieć się, jak nowoczesne i powstające technologie, w tym jednowarstwowe, dwuwarstwowe i wielowarstwowe farby proszkowe, mogą być stosowane w projektach, w których nie ma miejsca na błędy. Dowiedzą się, w jaki sposób różne produkty Resicoat mogą zaspokoić bardzo specyficzne potrzeby, jak na przykład zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz rurociągów w celu ochrony czystości wody pitnej lub do izolowania systemów elektrycznych w pojazdach elektrycznych najnowszej generacji.

  Odwiedzający stronę mogą również dowiedzieć się, w jaki sposób można stosować kombinacje powłok w celu zapewnienia najwyższego poziomu ochrony antykorozyjnej, obniżenia bieżących kosztów konserwacji oraz zapewnienia bezpiecznej i wydajnej pracy przez zaplanowany okres eksploatacji każdego projektu.

  Funkcjonalne farby proszkowe mogą być stosowane do ochrony przed ekstremalnie wysokimi i niskimi temperaturami oraz nadmiernym ciśnieniem. Chronią one rurociągi naftowe, gazowe i petrochemiczne przed chemikaliami i korozją oraz zapewniają gładką i szczelną powierzchnię zaworów i armatury, które regulują przepływ wody w nowoczesnych sieciach dystrybucji. Izolują wirniki zapewniając bezpieczną pracę pojazdów i urządzeń elektronicznych, a także zapewniają izolację szyn zbiorczych, na których opierają się pojazdy elektryczne. Niezależnie od tego, czy chodzi o izolację małych elementów, takich jak kondensatory i rdzenie magnetyczne, czy też o zapewnienie odporności na korozję masywnych konstrukcji ze wzmocnionej stali, farby proszkowe Resicoat sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach.

  − Podstrona podkreśla nasze sprawdzone osiągnięcia z ostatnich 50 lat oraz doświadczenie naszych zespołów technicznych, które monitorują i przewidują zmieniające się potrzeby i przepisy, aby zapewnić wsparcie i porady wtedy, gdy są one potrzebne. W przypadku kluczowych projektów, od zwyczajnych po nadzwyczajne, gdy liczy się Twoja reputacja, możesz zaufać niezawodności i wydajności funkcjonalnych farb proszkowych AkzoNobel − zapewnia rzecznik firmy.

  Odwiedź podstronę pod adresem https://functional.resicoat.com.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...