• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  7 miesięcy temu  12.12.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Rewolucyjne oprogramowanie, opracowane wspólnie przez dział farb proszkowych AkzoNobel i coatingAI, wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby pomóc klientom usprawnić proces malowania i zmniejszyć ich ślad węglowy.

  Pierwsza w branży technologia o nazwie Flightpath optymalizuje ustawienia sprzętu w celu zmniejszenia liczby defektów i nadmiernego napylania oraz zmniejszenia zużycia proszku – pomagając tym samym obniżyć koszty, uniknąć przeróbek oraz zaoszczędzić czas i energię.

  Oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji jest rozwijane od dwóch lat, a umowa na wyłączność została właśnie podpisana przez obie strony – które połączyły siły po tym, jak po raz pierwszy skrzyżowały się ich ścieżki podczas wyzwania start-upowego AkzoNobel Paint the Future w 2021 roku.

  − Cieszymy się, że możemy współpracować z coatingAI i wzmacniać nasze możliwości w zakresie usług technicznych – mówi Remco Maassen van den Brink, dyrektor ds. marketingu w dziale farb proszkowych AkzoNobel. − Aktywnie poszukujemy sposobów wspierania klientów w dążeniu do bardziej zrównoważonego rozwoju w ich działalności, a to znacznie poprawi naszą zdolność do pomagania im w osiąganiu lepszych wyników – jednocześnie przyczyniając się do realizacji naszych własnych ambicji, czyli zmniejszenia o połowę emisji dwutlenku węgla w całym łańcuchu wartości do 2030 roku.

  − Współpraca z AkzoNobel pomogła przyspieszyć realizację naszej wizji od pierwszego dnia − powiedział Marlon Boldrini, dyrektor generalny coatingAI. − Nasze rozwiązanie, zbudowane w oparciu o moc sztucznej inteligencji i wiedzę techniczną AkzoNobel, nie tylko zwiększy wydajność dla ich klientów, ale także przyczyni się do bardziej zrównoważonego rozwoju w branży farb proszkowych.

  Oprogramowanie umożliwia klientom optymalizację ustawień sprzętu, takich jak ruch pistoletu,
  i uzyskanie bardziej jednolitego, spójnego pokrycia z mniejszą liczbą wad – wszystko dzięki rekomendacjom opartym na sztucznej inteligencji. Oprogramowanie nie wymaga skomplikowanej integracji, a wraz ze zmieniającymi się warunkami stale dostosowuje zalecane parametry.

  − Współpraca ze start-upem, takim jak coatingAI, który przesuwa granice, aby przekształcić branżę farb, oznacza, że możemy przyspieszyć naszą własną rewolucję w zakresie proszków i świadczyć usługi jak żadne inne − dodaje Remco Maassen van den Brink. − To najnowszy przykład tego, jak nieustannie wprowadzamy innowacje i szukamy nowych sposobów, aby oferować klientom najbardziej postępowe i zrównoważone rozwiązania.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...