Szukaj

  Drewno

  Wydanie nr: 5(115)/2018

  Artykuły branżowe

  Drewno

  ponad rok temu  01.11.2018, ~ Administrator   

  Wysokiej jakości wyroby lakiernicze dla drewna i MDF prosto z Włoch

  KEMICHAL – włoski producent wysokiej jakości materiałów lakierniczych dla drewna i MDF, wykorzystywanych w sektorze profesjonalnej obróbki drewna, meblarstwie i stolarce otworowej. To także miejsce, gdzie kilkudziesięcioletnia tradycja i dbałość o środowisko naturalne, w połączeniu z nowoczesną technologią, sprzyja tworzeniu innowacyjnych produktów lakierniczych, które zapewniają firmie wiodącą pozycję na rynku, czynią ją etalonem i źródłem inspiracji dla klientów.

  Od ponad pół wieku firma realizuje swoją produkcję we Włoszech i za granicą, bezpośrednio i poprzez rozległą sieć dealerską. Wygodna lokalizacja w malowniczej części północnych Włoch, niedaleko Wenecji, pozwala być funkcjonalnym centrum logistycznym dla licznych klientów, skrócić czas realizacji zamówień i zoptymalizować zapasy. 
  Oferta firmy zawiera cały wachlarz wodnych i rozpuszczalnikowych materiałów, dla użytku wewnętrznego i na zewnątrz, przeznaczonych zarówno dla małych stolarni, jak i dużych producentów.
  Wysoką jakość materiałów lakierniczych i doskonałą powtarzalność receptur zapewnia wykorzystanie doskonałej jakości surowców dostarczanych przez światowych liderów branży chemicznej, nowoczesnych urządzeń oraz udział w procesie produkcji wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Potwierdzeniem jest międzynarodowy certyfikat ISO9001, gwarantujący efektywny system zarządzania jakością i kontrolę surowców oraz gotowych wyrobów na każdym etapie produkcji.
  KEMICHAL to nie tylko proces produkcyjny pozwalający zabezpieczyć stabilne dostawy materiałów klientom, ale także własne laboratorium dysponujące najnowocześniejszym sprzętem analitycznym dla testowania i pomiarów właściwości gotowych wyrobów i lakierowanych powierzchni. To także miejsce, gdzie wysoko wykwalifikowani specjaliści mogą natychmiast rozpoznać potrzeby odbiorców i wspólnie opracować formuły dostosowane do ich specyficznych potrzeb. Wpływ klienta na parametry produktu już na pierwszych etapach jego tworzenia daje pewność, że zaproponowane rozwiązania zaowocują doskonałym rezultatem estetycznym i zaspokoją jego potrzeby.
  W zakresie wsparcia KEMICHAL zapewnia pokazy i szkolenia poświęcone praktycznemu zastosowaniu produkcji z wykorzystaniem ręcznych i zautomatyzowanych sposobów aplikacji. Klienci mogą liczyć na natychmiastową pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu technicznego, który podzieli się wiedzą i doświadczeniem w zakresie profesjonalnych materiałów lakierniczych. Gęsta sieć oddziałów, wraz z lokalnymi specjalistami o wieloletnim doświadczeniu w branży, zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne, dostęp do najnowszych technologii, udzieli porad i pomocy w doborze materiałów i odpowiedniego cyklu lakierniczego oraz pomoże wdrożyć je w proces produkcyjny zgodnie z obowiązującymi standardami.
  Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni wielu lat w sferze lakiernictwa KEMICHAL to partner, który potrafi doradzić najlepsze rozwiązania, tworzyć innowacyjne produkty, zaproponować modne trendy oraz spełnić osobliwe wymagania klienta. Jakość produktu, szeroki asortyment, efektywność produkcji, przygotowanie i dostępność personelu, pomoc techniczna, niezawodna sieć sprzedaży to cechy, które wyróżniają firmę i dają powody do zadowolenia klientom. KEMICHAL z dumą produkuje i sprzedaje lakiery, nie ustając w badaniach i inwestycjach w rozwój, proponując coraz bardziej wydajne systemy lakiernicze.             

  Kemichal Polska Sp. z o.o.

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  Źródło inspiracji
  Źródło inspiracji
  Źródło inspiracji
  Źródło inspiracji
  Źródło inspiracji
  Źródło inspiracji
  Źródło inspiracji

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony