• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Drewno

  Wydanie nr: 2(136)/2022

  Artykuły branżowe

  Drewno

  10 miesięcy temu  13.05.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Bejce i patyny do mebli, drzwi, schodów i innych elementów

  Szeroką gamę bejc wodnych i rozpuszczalnikowych w wielu kolorach przeznaczonych do aplikacji natryskowych i przez zanurzenie oraz patyn umożliwiających uzyskanie różnych efektów oferuje firma KEMICHAL. 

  T − seria uniwersalnych półprzezroczystych bejc rozpuszczalnikowych przeznaczonych do barwienia mebli, drzwi, schodów i innych elementów wykonanych z drewna i materiałów drewnopodobnych przeznaczonych do użytku wewnętrznego. Te produkty łączą intensywność i jednorodność wybarwienia, pozwalają uzyskiwać nasycone kolory o wysokim kryciu, ujednolicają barwę i wyrównują̨ usłojenie drewna. Charakteryzują się szybkim czasem schnięcia i trwałością kolorów. Możliwość stosowania bezpośrednio na drewno, a także na lakier podkładowy. Aplikacja natryskiem pneumatycznym, tamponem, poprzez zanurzanie, wcieranie i pędzlem.
  TSC − prosty w użyciu system zaawansowanych technologicznie bejc rozpuszczalnikowych do użytku wewnętrznego składający się z mieszaniny past i koncentratów o wysokiej przezroczystości oraz dodatków uszlachetniających. Taka formuła pozwala uzyskać bardzo dobre krycie, jednolity efekt...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...